Android Telefonlarda Silinen Numaraları Geri Yükleme

Android Telefonlarda Silinen Numaraları Geri Yükleme

Bu işlem, aslında hemen hemen pek çok kişinin başına gelmiş ve ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Silinen numaraları kurtarmaya dair ön plana çıkarılan çeşitli seçenekler vardır ve profesyonellik konusunda da yoğun bir çalışma hizmeti çıkmaktadır karşımıza. Yeniliklerin ve ihtiyaçların daha da ayrıcalıklı ve estetik bir ortam üzerinde ilerlemesi için, aktif çalışmaları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Telefonun rehberinden yanlışlıkla numara sildiyseniz, başımıza çoğu zaman gelen bu sorundan kurtulmak için pek çok yol aramışızdır.

Android telefonlarda numaraları geri getirmek için senkronize çalışmaları kullanabilirsiniz. Bu çalışmalar sizler için gayet etkin ve verimli noktalarda ön plana çıkacak türden çalışmalar olacaktır. Gmail üzerine bütün numaralar kaydedildiği için, gmail üzerinden geri toplayabilirsiniz numaralarınızı. Bunun için yapmanız gerekenler;

  1. Google Kişiler kısmına girin,
  2. Daha fazla linkini tıklayın,
  3. Kişileri geri yükle seçeneğine ulaşın,
  4. Son bir aylık tarihe kadar kişilerinizi geri kurtarabilirsiniz. Buradan geri yükleme seçeneğini seçerek, işlemi onaylayın.

Tabi bu işlemi yapmak için, daha önceden numaralarınızın Gmail ile senkronize edilmiş olması gerekiyor. İsterseniz bu tarz sorunlar yaşamamak için, rehberinizi dışarı aktarabilir ve onu da bilgisayarınızda ya da mailinizde saklayabilirsiniz. Yedekleme konusu sizlerin de işine yarayacaktır ve acil durumlarda can kurtaran görevi görecektir diyebiliriz. Bu yüzden genellikle bu yöntemler başarılı olarak kullanılıyor. Birkaç tıklama kadar işiniz var. Sonrası kolay.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.