Oyunlar

Bedava Battlerite Keyi ve Bedava Şampiyon

Bedava Battlerite Keyi ve Bedava Şampiyon

Bedava Battlerite Keyi ve Bedava Şampiyon konusu oyuncuların son zamanlarda internet üzerinden yaptığı en sık aramalar arasında yer almakta. İnternet üzerinde adından sıkla bahsedilmesi oyuncuların bu oyuna ilgi göstermelerine olanak sağlamıştı. İlk çıktığı günden bu yana 30 TL ücret ile satılan Battlerite, kısa zaman öncesinde almış olduğu karar ile oyunu tamamen ücretsiz hale getirerek herkes tarafından oynanmasına olanak sağlamıştır. Bunun için oyuncuların öncelikle ücretsiz olarak dağıtılan Key’lerden almaları gerekmektedir. Oyunun ücretsiz olarak dağıtılması ile beraber kampanyalarına eden şirket, aynı zamanda ücretsiz olarak bazı şampiyonlarını bedava olarak dağıtmaya da başlamıştır. Hizmetlerden nasıl faydalanacağına gelecek olursak;

Bedava Battlerite Keyi alabilmek için kişilerin öncelikle Steam’a giriş yapmaları gerekmektedir. Kütüphane içerisinde oyunun adını aratan kişiler kampanyalı bir şekilde 30 TL yerine oyunu ücretsiz olarak sahip olabileceklerdir. Oyunu ücretli ya da ücretsiz olarak satın alan kişilerin bedava şampiyon ve kostümü nasıl alacaklarını ise şu şekilde anlatmakta. Oyunu ilk olarak ücretsiz olarak bilgisayarlarına indiren kişiler istemci üzerinden oyunun güncellemelerini yapması gerekmekte. Steam üyelikleri ile oyuna giriş yapan kişiler menü üzerinden ürün aktifleştirme seçenekleri üzerinden gerektiği ifade ediliyor. Aktifleştirme işleminin tamamlanması ile beraber ekranda beliren yönergeyi tamamlaması durumunda kostüm ve şampiyonları ücretsiz bir şekilde kazanabilecekler.

Bedava Battlerite Keyi ve Bedava Şampiyon alabilmek için son aşama olarak kişilerin oyun istemcisini kapatıp yeniden açmaları gerekecektir. Oyun yapımcılarının böyle bir karar almasının temel nedenlerine bakacak olursak; ücretli oyunların satışları her zaman maalesef ki düzenli olmamaktadır. Şirket gelirlerinin büyük bir bölümünü oyunun satışından ve oyun içi satın almalardan dolayı şirket gelirlerini artıracak ve oyunun popülerliğini artıracak bazı yöntemler aramakta idi. Oyunu ücretsiz yaparak oyuncu sayısında artışlar meydana getirmek isteyen yapım ekibi, oyun içerisinde bazı ücretsiz düzenlemeler meydana getirerek satın alımlar durumunda oyuncuların ne gibi üstünlük kurabileceklerini oyunculara göstermeye çalışmakta. Bu sayede oyun içi satın almayı artırmak isteyen şirket, gelirlerinin de doğrudan artabileceğini ifade etmekte. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Bedava Battlerite Keyi ve Bedava Şampiyon alabilmek için oyunu Steam üzerinden indirmeniz gerekmekte.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı