İnternet'e Dair

Bedava Twitter Hesapları

Bedava Twitter Hesapları

Bedava Twitter Hesapları sosyal alanlar ile içli dışlı olan kişiler tarafından sıklıkla araştırılmakta olup nasıl elde edilebileceği araştırılmaktadır. Sistem, her kişiden bir adet hesap oluşturmasına ve oluşturduğu hesap üzerinden etkileşim almasına olanak sağlamaktadır. Aksi bir durum tespit edildiğinde ise kişilerin fazladan olarak kullandığı hesapların engellenip kapatıldığını da söyleyebiliriz. Platform kullanıcıları kişisel hesaplarının yanında siyaset, mizah, parodi, fake hesaplar açarak yine bu alan içerisinde gündeme dokunacak gönderiler oluşturmak istemektedir. Eğer mail hesap ya da onay yapacakları bir telefon numaraları yok ise bu durumu ücretsiz olarak dağıtılan Twitter Hesapları üzerinden çözmeye çalışacaklardır. Son zamanlarda haber sitesi niteliğinde gündemi etkileyen gönderilerin sıklıkla paylaşılması Twitter ortamının daha da değerlenmesine olanak sağlamıştır. Hazır twitter hesapları ve şifreleri paylaşımımızı ilk görenler tarafından kullanılacaktır. İlk görenler yüksek ihtimalle şifreleri değiştireceği için biz sizlere mail yoluyla yeni twitter hesapları göndereceğiz. Bizler, bu yazımız içerisinde mail servislerini kullanarak nasıl Bedava Twitter Hesapları elde edebileceğinizden bahsedeceğiz. Ayriyeten kullanılmayan twitter hesapları ve şifreleri yazımızın içinde devamlı güncelleniyor olacak.

Bedava twitter hesabı alamadıysanız yazımızın sonunda belirtmiş olduğumuz şablona göre yorum atınız ardından biz size toplu bir şekilde geri dönüşte bulunacağız.

 

Bedava Twitter Hesapları 2018

 

Mail: onigola@yandex.com

Şifre: hediyehesap1

Mail: meraklihesaplari@yandex.com

Şifre: hediyehesap2

Mail: bedavahesaplar1@yandex.com

Şifre: merakliplatform.com

Mail Üzerinden Bedava Twitter Hesapları

 

Bedava Twitter Hesapları

Yandex kullanıcılarından şimdilik bu gibi bilgiler istemeyerek sınırsız sayıda mail oluşturmaya imkan tanımaktadır. Kişiler hem mail alım sırasında hem de twitter üyelik işlemleri sırasındaki tüm aşamalarını tedbir amacı ile tarayıcılarının gizli pencereleri üzerinden yürütmelidir. Bu sayede tarayıcı ön belleğine herhangi bir bilgi kaydedilmediği için işlemleri sınırsız ve sıkıntısız olarak yerine getirebilirsiniz. Bu sayede hesapların size ait olasından dolayı güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinde ücretsiz twitter hesapları olarak dağıtılan hesapların belirli bir süreden sonra geri alınabileceğini de eklemek istiyoruz. Biz bu yazımız içerisinde örnek olarak sadece Yandex’i veriyor, bunu gibi herhangi bir kimlik ya da mobil onay gereksinimi duymadan hesap açımına izin veren mail servis sağlayıcılarını konu altına yorum ekleminizi istiyoruz.

Örnek Yorum Şablonu:

Oluşturacağımız listeye sizi doğru bir şekilde ekleyebilmemiz için bu şablona uygun yorum yazınız.

Ad Soyad:
Mail Adresi:
Sosyal Medya: Örnek; Facebook’ta paylaştım (link) yollayınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. steam oyun kodu alcam ama hesaba girmek için telefon numarası istiyo :/ (3.hesapla girdim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı