Ana Sayfa » Genel Blog » BİM Çalışma Saatleri & Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor?
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019

BİM Çalışma Saatleri & Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor?

BİM Çalışma Saatleri

Perakende marketçilik sektörünün öncüsü ve lideri konumunda yer alan BİM, 7000’ye yaklaşan market sayısı ile ülkemizdeki her noktada her insana hizmet verebilmek adına kendisini geliştirmeye devam etmektedir. İçerisinde gıdadan temizliğe, manavdan şarküteri reyonlarına kadar üzlerce ürün çeşidi bulunduran şirket, hizmetlerini uygun fiyatlar ile sunmuş olmasından dolayı birçok kesimin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Özellikle öğrenci dostu olarak adlandırılan şirket, uygun fiyata hizmet verme, aktüel gün düzenleme konusunda birçok markete örnek olmuş olup düzenlemelerin meydana gelmesine katkı sağlamıştır. Birçok kişi BİM avantajları ile tanışmasının ardından alışverişlerini hep BİM üzerinden yapmaya başlamıştır. Bu bağlamda fırsatları kaçırmak istemeyen kişiler marketin bim açılış saati ve kapanış saatlerini merak etmektedir. Bu yazımızda BİM Çalışma Saatleri 2019 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

BİM Açılış – Kapanma Saatleri

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında mağazalar açan BİM, milyonlarca kişiye rahatlıkla hizmet verebilecek bir yapı haline gelmeyi başarmıştır. Şirket, hafta içi ya da hafta sonu ayrımı yapmadan her gün mesaisine bim kaçta açılıyor? 09:00‘da başlamaktadır. Akşam bim kaçta kapanıyor? 21:00‘a kadar sürekli çalışan mağazalar herhangi bir şekilde öğlen tatili verme girmezler. Cuma günleri cuma namazına gidecek erkek personelleri için mağazalarını 1 saat kadar kapalı tutmaktadır. Resmi tatiller, bayram gibi özel günlerde mesaisinde değişiklik meydana getirmeyen şirket, hizmetlerini sürekli olarak aynı saatler üzerinden yürütmek istemektedir. BİM’in indirimli aktüel günleri Cuma günü başlamakta olup açılış saati kapılarda sıralar bulunduğunu belirtelim.

BİM Çalışma Saatleri & Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor? yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. BİM Çalışma Saatleri & Kaçta Açılıyor – Kaçta Kapanıyor? başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.