Ana Sayfa » Oyunlar » Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018

Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

blackops2

Call of duty black ops 2 sistem gereksinimleri

Bir savaş oyunu olan call of duty bo 2 savaş oyunlarının temelini atarak ayağını yere sağlam bir şekilde basmayı başarmıştır. Bu yazımızda call of duty black ops 2 minimum sistem gereksinimlerine kısaca değineceğiz. COD oyun serilerinin neredeyse hepsi başarıyı elde etmiş ve oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmıştır. 2010 itibari ile bir anda parlayan savaş oyunlarının temelinde call of duty yapımcılarının parmak izi olduğu acık ve net. Oyuncuların büyük bir bölümü savaş oyununa call of duty ile başladığı bile söyleniyor. Ayrıca bu oyunda ilk defa call of duty serisinde oyuncunun seçimlerine göre devam ettirebiliyor ve oyuna başlamadan silahları görüp düzenleyebiliyorsunuz.

Call Of Duty Black Ops 2 Oyun karakterleri

David Mason: Bir önceki oyunda Alex Mason’un oğlu olan David mason sadece bu seride rol almaktadır. Diğer seride maalesef David Mason’u göremeyeceğiz.

Uzman çavuş Frank Woods: İlk oyunda, Kravchenko ile öldüğü sanılsa da, bu oyun ile her ikisininde hayatta olduğu anlaşıldı.

Mike Harper: Rütbesi Teğmendir. Section ve Salazar ile görev yapar.

Alex Mason: Önceki oyundaki ana karakterimiz, fakat bu oyunda ana karakterimiz değildir.

 

Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

 

İşletim SistemiWindows Vista (Service Pack 2) ya da Windows 7, Windows 8 (Windows XP tarafından DirectX 10/DirectX 11 nedeniyle desteklenmemektedir.)
İşlemciIntel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz. ya da AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz.
Ram2 GB. RAM 32-Bit O/S ya da 4 GB. RAM 64-Bit O/S
Hard DiskEn az 16 GB yer olması gerekiyor
Ekran KartıNvidia GeForce 8800GT 512 MB ya da ATI Radeon HD 3870 512 MB olması gerekiyor.
DirectXDirectX 10 veya üzeri olması gerekiyor

 

Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.