Mobil Oyun

Clash of Clans 2.Hesap Açma

Clash of Clans İkinci Hesap Nasıl Açılır?

Clash of Clans 2.hesap açma konusu oyuncuların belki de merak ettiği en büyük hususlardan birisi olarak gösterilmekte. 2012 yılında yayınlanan ve kısa sürede 100 milyonlarca kişi tarafından indirilen oyun, Android ve İOS dünyasının gelmiş geçmiş en iyi oyunu olarak gösterilmekte. Öncelikle oyun içerisinde gelişimini hızlı bir şekilde yürütmek isteyen kişiler ikinci bir hesaba gerek duyulduğunu internet üzerinden öğrenmekte ve ikinci hesabın nasıl açılacağını tam olarak bilememektedir. Teknoloji ve oyunlarla arası iyi olan kişiler Clash of Clans 2.Hesap açma işleminin nasıl yapıldığını az buz biliyorlardır. Bu yazımızda temelden başlayarak nasıl ikinci bir hesap sahibi olabileceğinizi anlatacağız.

Öncelikle Clash of Clans ikinci hesap Açma işlemi sadece Android tabanlı mobil işletim sisteminde geçerlidir. Oyuna kayıt olmak için bir Gmail adresi gerektiğini, oyun içerisinde meydana gelen tüm gelişmelerin bu Gmail adresi üzerine yazıldığını belirtebiliriz. 2. Hesap açmak isteyen kişilerde daha önce herhangi bir şekilde Clash Of Clans oyununa girmemiş bir Gmail adresine sahip olmaları gerekmektedir. Akıllı telefonlarınız üzerinden kolaylıkla oluşturabilir, dakikalar içerisinde yeni hesap açmak için diğer adımlara geçiş yapabilirsiniz. Yeni alınan Gmail hesabını ayarlar bölümünde yer alan hesaplar bölümüne eklenmesi gerektiğini unutmamak gerekiyor. Şimdi ise işlemlerin nasıl yapılacağına değinmek istiyoruz.

Clash of Clans 2.Hesap açma işlemi için öncelikle kişilerin telefonlarının ayarlar bölümüne giriş yapmaları gerekiyor. Bu bölüme giriş yapan kişiler bölümler içerisinden Uygulamalar kısmına giriş yapmalıdırlar. Uygulamalar bölümünde telefon içerisinde bulunan tüm uygulama ve oyunların yer aldığını görebilirsiniz. Liste içerisinden Clash of Clans oyununu arayarak bulunuz. Oyunu bulmanız durumunda içeriğine girerek uygulama verilerini ve çerezlerini silin seçeneği üzerinden telefon hafızasında yer alan tüm verilerin temizlenmesini sağlayın. Bu durum sanki telefonunuza ilk defa oyunu indirmiş gibi bir hal kazanmasına olanak sağlayacaktır. Bu işlemleri tamamlayan kişiler oyuna giriş yapmaları durumunda bir mail adresi istenileceğini göreceklerdir. Yeni mail adresi üzerinden giriş yaparak yeni hesabınız ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Yukarıdaki işlemleri anlık olarak hızlı bir şekilde yapmanız durumunda ilk hesabınıza da giriş yapabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı