Ana Sayfa » Mobil, Mobil Oyun » Clash of Clans Golem Saldırı – Savunma Taktikleri
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017

Clash of Clans Golem Saldırı – Savunma Taktikleri

Clash of Clans Golem Saldırı – Savunma Taktikleri

Clahs of Clans Golem – Saldırı ve Savunma Taktikleri günümüzde oyuncular tarafından araştırılan en büyük taktikler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Daha öncesinde birkaç kez dile getirdiğimiz gibi bu oyun sadece ve sadece taktikler üzerine kurulmuş olup savunma ve saldırı etmenlerine göre asker yerleşiminde bulunanların kazandığı bir sisteme göre tasarlandığını söyleyebiliriz. Taktikler genel olarak askerler, büyüler ve köy düzene göre değişiklik göstermektedir. Bizler, bu yazımızda oyun içerisinde sıklıkla kullanılan Golem askeri hakkında saldırı ve savunma sistemlerinden bahsedeceğiz.  Golem, savunma hattı içerisinde en güçlü askerlerden birisi olup oldukça fazla bir cana sahiptir. Savunma sırasında eğer bir Golem öldürülürse ortaya Golemilat adı verilen ölen golemin parça askerleri çıkmaktadır.

Clash of Clans Golem Saldırı Taktikleri

Clash of Clans Golem Saldırı – Savunma Taktikleri içeriğimizin ilk bölümü olan saldırı aşamasına giriş yapmak istiyoruz. Yapı olarak oldukça dayanaklı olması bu askerin tank vazifesi üstlenmesine, gelen her saldırıyı kendi üzerine çeken Golemler, saldırı askerlerinin daha rahat ilerlemesine, savunma hattının açılmasına olanak sağlarlar. Özellikle Cehennem Kulesi, X-Topu gibi yüksek hasar veren savunma sistemlerine gönderilen Golemler, heba edilecek bir asker olup gerisinden gelen okçu ve büyücü gibi askerlere yol açmaktadır. Bu askerin doğru kullanılması %100 bir galibiyet oranı alınmasına, ganimetlerin tavan yapmasına olanak sağlar. Savunma askeri olmasından dolayı bu askerin savunmada nasıl kullanılabileceğinden bahsedeceğiz.

Clash of Clans Golem Savunma Taktikleri

Clash of Clans Golem Saldırı – Savunma Taktikleri içerisinde çift düşünmeniz gerekmektedir. Eğer rakip kişi de Golem ile saldırıda bulunuyorsa yapacağınız savunma oldukça iyi planlanmış gerekmektedir. Öncelikle sizlerde bulunan Golemi Cehennem Kulesi, X-Topu gibi savunma sistemlerinin altına yerleştirmeniz gerekmektedir. Saldırıda gelen Golem öncelikle büyük saldırıları bu kulelerden almaları gerekmektedir. Sizde bulunan Golem’de saldırıya geçmesi durumunda arkasından şifacı gibi askerlerin gelmesi ile saldırıyı kolay bir şekilde püskürtebilirsiniz. Hava savunma sistemlerini bir arada tutmaktan ziyade köyün dört bir yanına dağıtılması gerekmektedir. Köyün belirgin noktalarına bombalar yerleştirmeniz Goleme büyük oranda engel olacağını belirtmek istiyoruz.

Clash of Clans Golem Saldırı – Savunma Taktikleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Clash of Clans Golem Saldırı – Savunma Taktikleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.