MobilMobil Oyun

Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni

Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni

Bu yazımızda Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni hakkında bilgiler vererek oyundaki en iyi stratejilerden birisine nasıl sahip olacağınızdan bahsedeceğiz. Clash of clans köy düzenleri için sitemizi takip etmeye devam edinizi. Hilal şeklindeki düzen hem ülkemizi, hem bayrağımızı temsil ederken muhteşem bir savunma şekli de ortaya çıkarmaktadır. Bu savunma sistemini kullanacak oyuncular öncelikle duvarlarının gücünün farkına varmalı, tüm ganimetleri ile duvarlarını yükseltmeleri gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni içerisinde hilalin uç bölümünün saldırıya açık bir alan olduğunu da eklemek istiyoruz.

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere Clash of Clans oyunu taktikler üzerine kurulmuş bir oyun, bu alandaki en büyük projelerden birisi olarak gösterilmekte.

 

Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni yukarıda da belirttiğimiz üzere iç kısımları ile eksi bir durum gibi görülebilmektedir. Bu durum karşısında da gizli silahların bir kısmını bu bölgeye yerleştirerek dezavantajı avantaja kolaylıkla avantaja çevirebilirsiniz. Gizli silahlardan kastımız ise Cehennem Kulesi, Top, havan, X-Top gibi savunmaya etki edeceklerden bahsettiğimizi birçok kişi anlamıştır. Yazı ortasına eklediğimi bu resim ile savunmayı nasıl kurabileceğinizi, ne gibi etmenlere dikkat etmeniz gerektiğini açık açık sizlere göstermeye çalıştık. Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni ile ilgili birçok kişi farklı yerleştirmeler yapmakta. Biz, bize uygun bir yerleşim yaptığımızı, okuyucularımız arasında kendi düzeni olanların gönderi altına yorum atarak farklı köy düzenlerini de paylaşmalarını istiyoruz.

Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni ile beraber birçok kişi Ayyıldız düzen olduğunu bu düzenin savunma sırasında daha çok etkiler meydana getirdiğini ifade etmektedirler. Coc hilal şeklinde köy düzeni  araştırmaları sonucunda bizlerin böyle bir düzen ile karşılaşmadığımızı hatırlatmak istiyoruz. Oyuncular tarafından özel olarak geliştirilen bazı clash of clans özel köy düzenlerini de bu yazı altında yine bizler ile paylaşabilir, ayrı bir konu olarak anlatılmasını sağlayabilirsiniz. Clash of Clans Hilal Şeklinde Köy Düzeni resmi bazı köy seviyeleri üzerindeki hesaplar tarafından uygulanabileceğini hatırlatarak duvar sayılarını toplayarak öğrenebileceğinizi de eklemek istiyoruz. Bu askeri düzen içerisinde Pekka savunma taktiği oldukça başarılı olabileceğini eklemek istiyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı