Mobil Mobil Oyun

Clash of Clans P.E.K.K.A Saldırı – Savunma Taktikleri

Clash of Clans P.E.K.K.A Saldırı – Savunma Taktikleri

Clash of Clans P.E.K.K.A Saldırı – Savunma Taktikleri oyuncular tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde bulunan fakat çok fazla kişi tarafından özellikleri bilinmeyen P.E.K.K.A askeri doğru zamanda kullanıldığında hem saldırı hem de savunma özelliği gösterebilmekte. Kendiliğinden sahip olduğu olağanüstü zırh ve gücü sayesinde belki de oyunun en güçlü askeri olduğunu söyleyebiliriz. Clash of Clans P.E.K.K.A Saldırı – Savunma Taktikleri içerisinde saldırı ve savunma işlemlerini ayrı ayrı anlatarak atılması gereken adımlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncellikle P.E.K.K.A’nın saldırı taktiklerinden bahsedelim.

P.E.K.K.A Saldırı Taktikleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere P.E.K.K.A’nın kendiliğinden sahip olduğu doğaüstü bir gücü bulunmakta. Bu güç sayesinde bir köyü baştan aşağı tek başına yok edebilmektedir. Bunun için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Örnek olarak P.E.K.K.A’nın canını götürebilecek en önemli etmenlerden birisi de savunma sistemleridir. Savunma sistemlerini elektrik üzerine kuran köyler gerçek alanda bu askere karşı büyük bir savunma gerçekleştirmektedirler. Saldırılar sırasında elektrikli savunmaları yok edecek birkaç asker göndererek alanın temizlenmesini sağlayabilir, P.E.K.K.A saldırısı için zemin hazırlanabilir. Bu gibi durumlara dikkat etmek saldırılarda daha üstün başarılar elde edilmesine katkı sağlamakta. P.E.K.K.A askerlerini bu hususlara dikkat eden bir kişi sadece bu asker ile %50 fetih alabilmektedir. Oyun içerisinde tüm ayrıntılarına dikkat edilmiş en güçlü ve en sistematik askerin olduğunu söyleyebiliriz.

P.E.K.K.A Savunma Taktikleri

Yukarıda da dile getirdiğimiz üzere P.E.K.K.A saldırı açısından oldukça güçlü bir askerdir. P.E.K.K.A tarafından saldırıya uğramanız durumunda nasıl bir savunma sistemi kuracağınızdan da bahsetmek istiyoruz. Bu tür askerleri öldürebilecek en güçlü savunma sistemi gizli teslalardır. Elektriğe karşı savunması oldukça kötü olan P.E.K.K.A’lar oldukça kolay bir şekilde öldürülebilmektedir. Köy içerisinde gizli teslaları en güzel noktalara yerleştirmeniz durumunda meydana gelebilecek bir saldırıyı kupa ya da ganimet kaybetmeden atlatabilirsiniz. Clash of Clans P.E.K.K.A Saldırı – Savunma Taktikleri oldukça önemli olup gelişimler üzerinde büyük etkiler meydana getirebilmektedir. Bu askeri doğru kullanmak büyük etkiler meydana getirirken yanlış kullanmak da büyük zararlar meydana getirebilmektedir.

Yorum yap.