Ana Sayfa » Oyunlar » CS 1.6 Şifreleri
Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018

CS 1.6 Şifreleri

CS 1.6 Şifreleri

Çocukluğumuzun en çok oynanan ve en çok sevilen oyunlarından olan Counter Strike için bugün bir yazı hazırladık. Yüksek grafiklere sahip yeni oyunların çıkması dolayısıyla cs 1.6 ve 1.5 oynayan kişi sayısı oldukça azaldı. Çoğu oyun sever artık son zamanların popüler oyunlarından biri olan CS GO oyununu oynamakta. Bilgisayar özellikleri iyi olmayan veya nostalji oyun seven kişiler Counter Strike oynuyor. Biz bu yazımızda cs 1.6 oynayan kişiler için şifre paylaşımında bulunduk. Bu paylaşmış olduğumuz şifreler botlar ile oynarken geçerlidir, online oyunlarda şifreleri yazarsanız geçerli olmaz.

Cs 1.6 Şifreleri & Komutları

Vermiş olduğumuz kantır şifrelerini kullanmak için konsolu açmanız gerekiyor. Konsolu açmak için klavyeniz de  “Esc” tuşunun altında olan “é” tuşuna basınız. Daha sonrasında sv_cheats 1 komutunu yazınız. Eğer bu kodu yazmazsanız yazacağınız şifreler geçerli olmaz. Counter görünmezlik, duvar arkasından görme hilelerinin kodlarını aşağıdaki görselde bulabilirsiniz.

 

bot_pistols_only > Botlar tabanca alır.

gl_zmax 0 Duvarların  arkasından görüp ateş etme hilesi.

mp_c4timer <sayı> – C4 saniyesini ayarlıyor.

lambert -1.0001 > Flash bombası devamlı sizde olur.

give_weapon_SİLAH ADI > Adını yazdığınız silahı alırsınız.

notarget > Görünmezlik şifresi

 

Bazı cs şifreleri çalışmayabilir, çalışmayan şifreleri yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

CS 1.6 Şifreleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. CS 1.6 Şifreleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.