CS GO Bedava Hesaplar – Bedava Steam Hesapları

CS GO Bedava Hesaplar

Dünya oyun tarihinin temelleri arasında yer alan Counter Strike yıllar boyunca sadece aynı ağ üzerinde bulunan kişilerce oynatılabilmekte idi. Eğer sizinle aynı ağa bağlı bir kişi yoksa oyun tarafından atanan botlar ile oynamak durumunda kalmaktaydınız. Bu durumun önüne geçmek, gelişen teknoloji içerisinde Counter Strike oyununu internet üzerinden oynatmak üzerine çalışmalar yapan Valve nihayet oyuncuların isteklerine kulak vermeyi başardı. Bedava Steam Hesapları sayesinde oyunu oynayabileceksiniz. Online olarak oynanabilen CS:GO internet tarihinin en çok oynanan oyunu haline çok kısa sürede geldi. Günümüzde halen anlık 1 milyon kişi tarafından oynan oyun her geçen gün oyuncu sayısını artırmaya devam ediyor. İndirim olmadığı sürece 24 TL ücrete satılan CS:GO ücretli olmasından dolayı birçok kişi tarafından oynanamamakta. Oyunun ücretli olmasından şikayetçi olan kişiler CS GO Bedava Hesaplar aramaları yaparak kendilerine göre çözümler geliştirmeye çalışmaktadır.

Bedava Steam Hesapları

Cs Go bedava çarlar olarak internet üzerinde paylaşılan hesapların ufak bir kısmı çalıntı hesaplardan ya da çalıntı kredi kartlarından alınan oyunlardan oluşmaktadır. Bedava oyunlu steam hesapları, bu nedenle her dağıtım yapan platformdan kesinlikle hesap alımında bulunmayınız. Bizler, daha önce CS:GO oyununu almış fakat oynayamamış, oyunu bırakmış kişilerden ücretsiz olarak temin ederek bizleri okuyan, beğenen paylaşan kişilere dağıtıyoruz. Popüler bir oyun olmasından dolayı Bedava CS:GO Hesabı arayan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Yazımızı paylaştığımız gibi aynı gün hesapların tükeneceğini bizler de biliyoruz. Elimizden geldiğince bu yazı içerisinde yer alan hesapları güncellemeye çalışarak sürekli eklemelerde bulunacağımızı belirtebiliriz. Bununla beraber konu altına hangi hesabı aldığınızı belirtmeniz bizlerin işlerini büyük oranda hafifletecektir. Halen hesapların nerede olduğunu soruyorsanız biraz daha yazımızı okumanızı isteriz. Bedava steam hesapları  yazımızın sonunda yer alacağını ve güncelleneceğini hatırlatmak isteriz. Aldığınız bu hesaplarla güzel karşılaşmalar yapabilir, seviyenizi yükselterek global karşılaşmalara katılabilirsiniz.

Steam Hesapları

Kullanıcı Adı: ahmetkiko
Şifre: ahmetkiko123

Kullanıcı Adı: bedavahesapSt
Şifre: bedavayenihesal

Kullanıcı Adı: meraklisteam2018
Şifre: meraklihesaplari2018

Kullanıcı Adı: newlonny
Şifre: 6699newaccount

ÖNEMLİ

Eğer bedava hesap alamadıysanız yorum yazarak bedava hesap talebinde bulunabilirsiniz. Gelen talepler doğrultusunda liste oluşturacağız ve mail adreslerinize toplu hesap gönderimine başlayacağız.

75 Yorumlar
 1. Emrullah diyor

  Bana cs go lu steam hesabı verir misiniz?

 2. Cengizhan diyor

  Banda Cs go li hesap lütfen admin cengizhannakca37 burdan atabilirsin

 3. Ugur Sinol diyor

  csgo lu hesap talebinde bulunuyorum 🙂

 4. Ugur Sinol diyor

  isim:UgurSinol

 5. Mete diyor

  bedava hesap

 6. kürşat diyor

  cs go lu hesap lütfen
  krshoot03 gönderebilirsiniz

 7. Berke diyor

  Cs go hesabi gonderirmisiniz

 8. Tamer diyor

  admin pubgli hesap lazım varsa yolla gözünü seveyim

 9. BERHANN diyor

  1 tane hesap lütfeen

 10. Muhammed ALi diyor

  Ben cs go hesabı istiyorum lütfen.

 11. kerem lafcı diyor

  Merhaba Ben ETS 2 olan bir steam hesabı istiyorum lütfen

 12. yunu semre diyor

  CS:GO olan hesap verirseniz sevinirim teşekkürler

 13. Doğan Aslan diyor

  Lütfen banada gönderin. Sitenizi takip ediyorum ama hesap alamıyorum. Bu gün önemli yazısını gördüm. Şimdiden teşekkür ederim.

 14. Doğan Aslan diyor

  Lütfen banada gönderin. Sitenizi takip ediyorum ama hesap alamıyorum. Bu gün önemli yazısını gördüm. Şimdiden teşekkür ederim.

 15. kayranasuh diyor

  lütfen bana cs go bütün arkadaşlarım alay ediyor bna cs go ver lütfen instagram kayradenizxdas1

 16. salim diyor

  merhaba cs go hesabı istiyorum

 17. Hilal ece diyor

  Banada gonderirmisiniz

 18. Enes diyor

  bnde istiyorum

 19. Rhysteck diyor

  Bedava hesap verirmisiniz

 20. ahmet diyor

  hesap verebilir misiniz cs go

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.