CS GO Bedava Hesaplar – Bedava Steam Hesapları

CS GO Bedava Hesaplar

Dünya oyun tarihinin temelleri arasında yer alan Counter Strike yıllar boyunca sadece aynı ağ üzerinde bulunan kişilerce oynatılabilmekte idi. Eğer sizinle aynı ağa bağlı bir kişi yoksa oyun tarafından atanan botlar ile oynamak durumunda kalmaktaydınız. Bu durumun önüne geçmek, gelişen teknoloji içerisinde Counter Strike oyununu internet üzerinden oynatmak üzerine çalışmalar yapan Valve nihayet oyuncuların isteklerine kulak vermeyi başardı. Bedava Steam Hesapları sayesinde oyunu oynayabileceksiniz. Online olarak oynanabilen CS:GO internet tarihinin en çok oynanan oyunu haline çok kısa sürede geldi. Günümüzde halen anlık 1 milyon kişi tarafından oynan oyun her geçen gün oyuncu sayısını artırmaya devam ediyor. İndirim olmadığı sürece 24 TL ücrete satılan CS:GO ücretli olmasından dolayı birçok kişi tarafından oynanamamakta. Oyunun ücretli olmasından şikayetçi olan kişiler CS GO Bedava Hesaplar aramaları yaparak kendilerine göre çözümler geliştirmeye çalışmaktadır.

Bedava Steam Hesapları

Cs Go bedava çarlar olarak internet üzerinde paylaşılan hesapların ufak bir kısmı çalıntı hesaplardan ya da çalıntı kredi kartlarından alınan oyunlardan oluşmaktadır. Bedava oyunlu steam hesapları, bu nedenle her dağıtım yapan platformdan kesinlikle hesap alımında bulunmayınız. Bizler, daha önce CS:GO oyununu almış fakat oynayamamış, oyunu bırakmış kişilerden ücretsiz olarak temin ederek bizleri okuyan, beğenen paylaşan kişilere dağıtıyoruz. Popüler bir oyun olmasından dolayı Bedava CS:GO Hesabı arayan kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Yazımızı paylaştığımız gibi aynı gün hesapların tükeneceğini bizler de biliyoruz. Elimizden geldiğince bu yazı içerisinde yer alan hesapları güncellemeye çalışarak sürekli eklemelerde bulunacağımızı belirtebiliriz. Bununla beraber konu altına hangi hesabı aldığınızı belirtmeniz bizlerin işlerini büyük oranda hafifletecektir. Halen hesapların nerede olduğunu soruyorsanız biraz daha yazımızı okumanızı isteriz. Bedava steam hesapları  yazımızın sonunda yer alacağını ve güncelleneceğini hatırlatmak isteriz. Aldığınız bu hesaplarla güzel karşılaşmalar yapabilir, seviyenizi yükselterek global karşılaşmalara katılabilirsiniz.

Steam Hesapları

Kullanıcı Adı: ahmetkiko
Şifre: ahmetkiko123

Kullanıcı Adı: bedavahesapSt
Şifre: bedavayenihesal

Kullanıcı Adı: meraklisteam2018
Şifre: meraklihesaplari2018

Kullanıcı Adı: newlonny
Şifre: 6699newaccount

ÖNEMLİ

Eğer bedava hesap alamadıysanız yorum yazarak bedava hesap talebinde bulunabilirsiniz. Gelen talepler doğrultusunda liste oluşturacağız ve mail adreslerinize toplu hesap gönderimine başlayacağız.

Bunları da beğenebilirsin
147 Yorumlar
 1. Apo hd diyor

  Bana bedava csgo hesabı bulurnusunuz

 2. kıvanç diyor

  abi bende cs go istyom ya 1 tane atarsan bi hayır duamı alırsın artık ne diyim

 3. muhammed13 diyor

  almadim lutfen csgo lu hesap

 4. Justtacigarette diyor

  Abi lütfen banada verirmisiniz hesap 🙌

 5. furkan ekren diyor

  bedava hesap

 6. boran diyor

  bedava csgo hesap

 7. Arda diyor

  bedava hesap

 8. kaan diyor

  bende istiyom pls
  acil bedava hesap

 9. Emir diyor

  Bedava hesap

 10. Kerem diyor

  bedava hesap

 11. DORUK diyor

  ABİ BEDAVA HESAP VERİR MİSİN CS GO OLAN YANİ CS GO PREMİUM

 12. LETTOPERCAİİ diyor

  Bedava hesap

 13. Emirhan diyor

  Bedava Csgo

 14. Alikağan diyor

  Bedeva Hezap

 15. Enes diyor

  Abi ben cs go hesabı alamadım varsa şöyle skinli güzel hesap verir misin

 16. Hakkı diyor

  Abi benim hesaba ihtiyacım var ya skinli falan olursa güzel olur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.