CS GO Bunny Kodu – Bunny Modu Açma Kodu

Bu yazımız içerisinde CS GO Bunny Kodu Açma hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bunny kodu, CS GO içerisinde hızlı ve aralıksız bir şekilde zıplamanıza olanak sağlamaktadır. Oyun oynadığınız sunucuya göre Bunny Kodu hile olarak görülebildiği gibi sıradan bir eylem olarak da görüntülenebilmektedir. Bu durum, biraz önce de belirttiğimiz üzere oyun oynadığınız sunucuya göre değişiklik gösterebilmektedir.

CS GO Bunny Kodu – Bunny Modu Açma Kodu
CS GO Bunny Kodu – Bunny Modu Açma Kodu

CS GO Bunny Kodu hakkında detaylara geçmeden önce bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Bu özelliği kesinlikle rekabetçi modda kullanmamanızı öneriyoruz. Bunny Modu Açma işlemini öğrenmeniz durumunda rekabetçi maçlarda uygulamanız durumunda kalıcı olarak yasaklanabilirsiniz. Eğer CS GO oynamaya devam etmek istiyorsanız dediğim gibi rekabetçi maçlarda bu hile yönteminden uzak durmalısınız.

CS GO Bunny Kodu Nasıl Açılır?

 • Bunny yapmak isteyen kişiler öncelikle “W” ileri tuşuna basmaları gerekiyor. Belirli bir saniye “W” tuşuna bastıktan sonra elimizi çekiyoruz.
 • Bunny işlemini tam olarak yapabilmeniz için kamera ayarlarını mümkün olduğunca stabil hale getirmeniz gerekiyor. Yönünüzü “A” ile sola doğru çevirirken fare ile imleci yine aynı oranda sola tarafa doğru çevirmeniz gerekiyor. Diğer tarafta ise fare ile imleci sağa doğru çevirdiğimizde klavyeden “D” tuşuna basmanız gerekiyor.
 • Elinizi sürekli bu olayı tekrarlayarak sağ ve sola doğru giderek hızlanmaya alışınız. Bu şekilde antrenman yapmazsanız Bunny kodu açtığınızda biraz zorlanabilirsiniz.
 • Bunny konusunda uzmanlık kazanabilmek için yapmanız gereken bir diğer şey ise; her yere düştüğünü de tekrardan zıplamaya çalışmanızdır. Sürekli zıplayarak bir adım ileri atmak size hareketli bir oyun deneyimi kazanmanızı sağlayacak.
 • Bunny yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Fakat; yeteri oranda hız alamıyorsanız bunun nedeni doğru anda doğru zıplayamıyorsunuzdur. Bu nedenle tüm aşamaları tekrardan gözden geçirmek antrenmanlar ile elinizi zıplamaya alıştırmanız gerekiyor.
 • Bunny ile zıplama olayını hemen alamayabilirsiniz. Oldukça zor bir hareket olduğunu biliyoruz fakat gerekli antrenmanlar yaptığınız sürece eliniz bu hareketi alışarak kısa sürede uzun hedefli zıplamalar gerçekleştirebilirsiniz.
CS GO Bunny Kodu – Bunny Modu Açma Kodu
CS GO Bunny Kodu – Bunny Modu Açma Kodu

Bunny kodu açmak için uygulamanız gereken adımlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Bunny Kodu açmak için ilk olarak Steam hesabınıza giriş yapın.
 • Oyun kütüphanesi içerisinden CS GO’yu bularak oyunu açın.
 • Oyuna giriş yaptığınızda (“) tırnak işareti ile oyun konsolunu açın.
 • sv_autobunnyhopping 1 yazarak enter tuşuna basın
 • Artık Bunny başarılı bir şekilde aktif hale gelmiştir.

Cs Go Bunny Hop Kodu

Oyun konsoluna;

 • bind mwheelup invprev
 • bind mwheeldown invnext

Kodlarını yazmanız durumunda ekstre olarak Bunny Hop işlevini de aktif hale getirebilirsiniz.

Cs Go Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO Bunny Kodu – Bunny Modu Açma Kodu
CS GO Bunny Kodu – Bunny Modu Açma Kodu

CS GO Bunny yapabilmek için en etkili yöntemlerden birisi de fare topunu kullanarak zıplamaktır. Özellikle elinize bıçak aldığınızda Bunny yapma hızınızı 250 kat artırabilirsiniz. Bu işlemleri artırabilecek herhangi bir kod ya da bir yapı bulunmamaktadır. Burada hız kazanabileceğiniz tek etmen düştüğünüz gibi yeniden zıplamanızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir