Cs Go Vac Ban Kaldırma

Bilgisayar oyunlarına dair en ufak bir fikri bulunan hemen hemen herkesin ne olduğunu bildiği Counter Strike serisinin en son ve güncel versiyonu olan CS:Go oyununda oyuncular kullanmış oldukları 3. Parti yazılımlar sebebiyle oyundan uzaklaştırma almaktadırlar. Kullanılan bu yazılımlar sebebiyle VAC ban olarak adlandırılan cezaya çarptırılan kullanıcıların yanı sıra bazı gözden kaçma ve yanlış anlaşılmalar sonucunda hile kullanmadığı halde ceza alan oyuncular da bulunuyor. Peki oyuncular almış oldukları Cs Go vac ban cezalarından nasıl kurtulabilirler? Cs Go vac ban kaldırma işlemi için ne yapılması gerekiyor?

CS GO VAC BAN KALDIRMA 2018

Cs Go oyuncuların oyun oynarken eğlencelerinin yarım kalmaması veya eğlencelerini engelleyecek herhangi bir durumun yaşanmasını engelleyebilmek adına hile ve benzeri 3. Parti olarak adlandırılan oyunun oynanışına müdahale eden her türlü program, uygulama ve diğer şeyleri net bir şekilde kullanımını reddediyor ve bazı yaptırımlar uyguluyor. Bunlardan en ağırı olarak adlandırabileceğimiz VAC ban kullanıcıların başını bazen istenmeyen ve yanlış anlaşılmalar sonucunda ağrıtabiliyor. Eğer hesabınız Vac ban yemiş ise bu cezayı kaldırmanız hiç kolay olmayacak.

Cs Go sistemi tarafından otomatik olarak verilen bir uzaklaştırma almış iseniz maalesef kendinizi boş yere yormayın çünkü sistemin vermiş olduğu uzaklaştırmaların herhangi bir geri dönüşü bulunmuyor. Fakat, Overwatch sistemi üzerinden almış olduğunuz cezalar düşük bir ihtimal dahi olsa geri dönüşü olan bir ceza sistemidir. Cs Go vac ban kaldırma işlemini nasıl yapacağınız anlatmadan önce şu konuya bir açıklık getirmek istiyoruz; sağda solda kullanıcıları yanıltmaya yönelik Cs Go vac ban kaldırma programı ya da Cs Go ban kaldırma kodu adı altında ziyaretçi çekmek ve sizlerin zamanını çalmak adına hatta bazı durumlarda sisteminize zarar vermek adına program ve kod paylaşımları bulunuyor. Kesinlikle bunlara aldanmamanız gerekiyor çünkü bu konuyla ilgili bir program ya da kod bulunmuyor, Cs Go ekibi bununla ilgili bir program veya kod yayınlamadı ve yayınlamayacaktır.

Cs Go Overwatch Ban Kaldırma

Valve ekibinde Cs Go oyunuyla ilgili departmanda yer alan kişiler harıl harıl hile ve diğer üçüncü parti uygulama, yazılımlara yönelik engelleme çalışmalarına rağmen bu konuda tek başlarına başarılı olamayacaklarını biliyor. Bu nedenle oyun içerisinde belirli bir tecrübeye erişmiş kullanıcılardan destek aldığı Overwatch sistemine katılan oyuncuların görüşleri doğrultusunda yaptırımlar da uyguluyor. Sistem tarafından ya da direkt Valve ekibinden birisi tarafından atılan Vac banların daha sonrasında kaldırılması mümkün değil. Fakat, Overwatch sistemi üzerinden almış olduğunuz cezaları kaldırtma işlemi çok düşük bir ihtimal dahilinde de olsa mümkün. Cs Go Vac Ban Kaldırma;

  • Cs Go destek ekibiyle iletişime geçmek için destek sayfasına erişim sağlayın.
  • Destek ekibine bir destek bildirimi (fişi) oluşturarak durumu izah edin.
  • Cs Go ile ilgilenen Valve ekibi hesabınızı ve ilgili karşılaşmayı detaylı bir şekilde bizzat inceleyerek Overwatch ekibinde yer alan oyuncuların yanılmış olup olmadıklarını kontrol eder. Eğer hile kullanmadığınız yönünde bir kanaate varırlarsa hesabınıza uygulanan Vac ban yani cezayı kaldırır.
  • Hangi sayfa üzerinden destek bildirimi (fişi) oluşturacağınız bilmiyorsanız Steam internet sitesine giriş yapmalı ve üstte yer alan DESTEK yazısına tıklamanız yeterli. Durumu mümkünse İngilizce anlatmanız süreci hızlandıracaktır.

Cs Go Vac Ban Sebepleri

  • Parti yazılımlar (uygulama, program) kullanımı.
  • Çok sık oyunu terk etmek, AFK (oyunu oynamayı bırakmak).
  • Çok sık takım arkadaşınızı oyun içerisinde vurduğunuz takdirde Valve biraz acımasız davranabilir.
  • Art arda oyunlardan atılmak. Oyunlardan üst üste atıldığınız takdirde sistem sizin oyuncuları rahatsız ettiğinizi düşünür ve biraz acımasız davranabilir.
  • Gereksiz ve devamlı oyuncuları oyundan atmaya yeltenmek / atmak. Sık sık peş peşe oyuncuları oyundan atıyorsanız sistem size “Ne yapıyorsun?” tarzında fakat kendi bildiği yöntemle bir “Merhaba” diyebilir. Gereksiz yere kimseyi oyundan atmayın, eğlencesine mani olmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir