İnternet'e Dair

En Çok Para Kazanan Türk Youtuberlar

youtubepara

En Çok Para Kazanan Türk Youtuberlar

Bugünkü yazımızda youtube en çok para kazanan isimleri sizlerin ilgisine sunacağız. Youtube, sosyal medya siteleri arasında şu sıralar en çok ilgi çeken ve oldukça fazla içerik sunulan sosyal medya sitesidir. Günümüzün popüler meslekleri arasında gösterilmektedir. Her yaştan insanların aktif olarak kullanabilmesine olanak sağlayan Youtube, sayesinde hem eğlenip hem de para kazanabilirsiniz. Bu yazımıza Oha Diyorum, Yap Yap, Oyun Delisi, Netd, Web Tekno vb youtube kanallarını eklemedik. Sadece bireysel kanalları bu yazımıza ekledik. Sonraki yazılarımızda En çok abonesi olan youtube kanalları gibi yazıları yine sitemizden okuyabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir: Enes Batur Kimdir? Konulu makalemizi inceleyebilir ve Enes Batur kişisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. |

Youtuber Nedir?

Youtuber video paylaşım platformu olan Youtube’a video yükleyen, kanal sahibi olup para kazanan kişilere verilen isimdir.

 

En Çok Abonesi Olan Türk Youtuberlar 

En Çok Para Kazanan Türk Youtuberlar

1- NDNG-Enes Batur

2-Orkun Işıtmak

3- Kafalar ( Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin )

4- Ruhi Çenet

5- Oyun Portal

6- Berkcan Güven 

7- Reynmen

8- Baturay

9- MuratAbiGF

10- Minecraft Evi

11- Prenses Elif

12- Burak Oyunda

13- Halil Söyletmez

14-Danla Bilic

15-Duru Önver

 

Bu tarz yazıların devam etmesini istiyorsanız yorum atarak bize bildirebilirsiniz. Sosyal medyanın en çok para kazananlarını sizlere sunmaya çalıştık umarım beğenmişsinizdir.

Yorum yap.