En İyi Ses Değiştirme Programları

Bazen arkadaşlarınızla şakalaşmak veya eğlenceli videolar oluşturmak için ses değiştirme programlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilecek bu programlar sayesinde sesinizi olduğundan çok daha farklı şekilde karşı tarafa iletebilir ve karşınızdakinin sizi tanımasını engelleyebilirsiniz. Bu konuda oldukça fazla program ve uygulama yer alıyor olsa da sizler için en iyi ses değiştirme programları hakkında bir yazı oluşturduk. Gerek telefonlarınız gerekse bilgisayarınız üzerinde ses değişikliği yapabileceğiniz uygulamalar sayesinde eğlenceli vakit geçirmeye hazırlıklı olun. Kadın sesi yapma programı ihtiyacınız bulunuyorsa sizlerle paylaşacağımız profesyonel ses değiştirme programı sayesinde bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Ses Değiştirme Programları

Ses değiştirme programları kendi içerisinde ikiye ayrılıyor diyebiliriz. Bunun sebebi ise bazılarının gerçek zamanlı ses değişikliği gerçekleştiriyor oluşu. Diğer bir tür ise gerçek zamanlı olmadan daha önceden kaydedilmiş bir ses üzerinde değişiklik yapmanızı sağlayan programlardır. Daha detaylı açıklamak gerekirse;

Gerçek Zamanlı Ses Değiştirici Programlar; orijinal sesinizi anlık olarak değiştirerek karşınızda ki kişiye aktarılmasını sağlar. Ses tonunuzda değişiklik, sesinizi kız ya da erkek gibi çıkmasını sağlamak gibi özellikleri bulunur.

Gerçek Zamanlı Olmayan Ses Değiştirici Programlar; seslerinizi programında desteklediği belirli ses formatlarından herhangi birisinde kaydetmenizi sağlar. Daha sonrasında ses üzerinde birçok değişiklik gerçekleştirilebilir. Eğlenceli vakit geçirmek ve bilgisayarda kullanmak amacıyla ses değiştirme programı indir;

  1. Voxal Voice Changer

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş ücretsiz bir ses değiştirme programıdır. Bu program sayesinde kullanıcılar daha öncesinde belirledikleri efektlerden birisiyle seslerinde değişiklik gerçekleştirilmesini sağlayabilir. Mikrofondan iletilen seslere eşzamanlı olarak birçok efekt uygulanabilmektedir. Ayrıca mevcut kaydetmiş olduğunuz ses dosyaları üzerinde de değişiklik yapılabilir.

Ses değiştirme programı cs go oyunu için ya da ses değiştirme programı Discord uygulaması için arıyorsanız bu programı tercih edebilirsiniz.

  1. Skype Voice Changer

Ücretsiz ve gerçek zamanlı ses değiştirme işlemi gerçekleştiren bir programdır. Skype üzerinden gerçekleştireceğiniz aramalarda kullanabilirsiniz. Eşzamanlı olarak sesinizde değişiklik gerçekleştirir.

En İyi Android Ses Değiştirme Uygulaması

Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve diğer cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ses değiştirme programları hakkında bir liste oluşturduk. Ses değiştirme programı full ihtiyacınız bulunuyorsa ilgili programları Google Play Store üzerinden rahatlıkla indirebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

  1. Call Voice Changer
  2. Funny Call / Minion Prank Call
  3. FunCall
  4. Voice Changer Calling
  5. Call Voice Changer Allogagi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir