En İyi Video İndirme Programları

Günümüzdeki çocukların ve gençlerin eğlence anlayışlarının artık video izleme olduğunu görmekteyiz. Başta Youtube olmak üzere birçok video sitesi içerisinde vakit geçiren birçok kişi, beğendiği ya da daha sonra izlemek istediği videoları bilgisayarlarına indirmek istemekte. İnternet üzerinde yer alan videoları bilgisayarlarına indirmek isteyen kişiler, video indirme programı bulamadıklarından şikayet etmektedirler. Bu nedenle bizler de bu yazımız içerisinde en iyi video indirme programları hakkında bilgiler vererek bazı önerilerde bulunmak istiyoruz.

Internet Download Manager

https://www.internetdownloadmanager.com/

Ülkemizde internet kullanıcılarının hemen hemen hepsinin en az bir kere Internet Download Manager kullanmışlığı vardır.  Başta Youtube olmak üzere internet üzerinde yer alan videoların tamamını indirebilen bu program, kullanıcılarına yüksek oranda indirme imkanı tanımakta. Programın ücretli versiyonu bulunsa da deneme sürümleri sayesinde sınırsız ve tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Any Video Converter

https://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan bu program, oldukça kolay kullanım imkanına sahip olması ile ön plana çıkmakta. Youtube api desteği sayesinde istediğiniz Youtube URL’sini yapıştırmanız durumunda indirmenin hemen başladığını görebilirsiniz.

aTube Catcher

150 milyondan fazla video indirme sayısına ulaşan bu program, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde kullanılmakta. Diğer programlar gibi başta Youtube olmak üzere DailyMotion gibi birçok video servisinini içeriklerini indirebilmekte.

VideoGet

Arayüzün eski ve kullanışlı olmadığını düşünebilirsiniz. Oysa tasarım açısından oldukça güçlü olan bu platform, dünya üzerindeki video servislerinin hemen hemen hepsini desteklemektedir. İndirmek istediğiniz videonun linkini arayüz içerisindeki bölüme yapıştırmanız durumunda indirmenin başladığını görebilirsiniz.

Freemake Video Downloader

Dünyanın belki de en iyi video indirme programı olma unvanı Freemake Video Downloader’a ait olabilir. Daha çok bideo işleri ile uğraşan kişiler tarafından kullanılan bu program, 10 binden fazla video içerik servisi destekleyerek videolarını indirebiliyor. Geniş içerik yelpazesinden dolayı birçok kişi bu programı kullanmakta.

4K Video Downloader

Hemen hemen tüm video servislerini destekleyerek yüksek hızda indirme olanağı sunan bu program, indirilecek video içeriğinde altyazı var ise altyazılı olarak inmesine olanak sağlamakta. 4K video indirmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulama olarak gösterilmekte.

Video indirme programlar için yorum bölümünden tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir