ENES BATUR KİMDİR? Kaç Yaşında?

0

ENES BATUR KİMDİR

En iyi youtuber, en iyi türk youtuber, en iyi youtube kanalı , Enes Batur Kaç Yaşında? 

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlara her yeni gün yenisini ekleyen fenomenlerden biri olan Enes Batur giderek daha da ilgi çekici paylaşımlarıyla aranan isimlerden oldu. İnternet’te en çok aranan isimlerden biri olmasının nedeni özellikle genç nesile ve çocuklara hitap ediyor olmasındandır.

Çektiği videolar sayesinde yaklaşık 5 milyon abonesi olması da bu sebeptendir. Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumlu olup Antalya’da yaşamaktadır. Youtube kanalı olan Enes Batur birbirinden ilginç videolarını çekerken daima samimi ve sıcakkanlı olmaya özen gösteriyor. Oyun videoları çekerek meşhur olmuş Enes Batur en fazla beğenisini Happy Wheels isimli serisinden kazanmıştır. Bir nevi ismini duyurmakta da bu seri rol oynamıştır. Şuan Bilgisayar Mühendisliği okuyan Enes Batur ayrıca kendisine ait bir sitede t-shirt tasarımı da yapıp satmaktadır. Birçok yönden aktif olan Enes Batur henüz 19 yaşında olmasına rağmen yaşının getirdiği sorumlulukların çok üstünde başarı göstermektedir. Tam bir internet fenomeni olması onu daha da aktif hale getirmiştir.

İlginizi Çekebilir: En Çok Abonesi Olan Türk Youtuberlar adlı makelemizi inceleyebilirsiniz.

Bir söyleşi arasında fobilerinden biri olan köpek konusu kendisi için çok önemli bir halde diyebiliriz. Çünkü köpeklerden korktuğu konusunda bilgiyi kendisi paylaşmıştır. Kısaca Enes Batur’u daha yakından tanımak ve videolarını izlemek için youtube NDNG-Enes Batur kanalını açmanız yeterlidir. Zaten bir kere izlediğinizde Enes Batur takipçisi olacağınızı unutmayın. Çünkü videoları emin olun çok hoşunuza gidecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.