Nasıl Yapılır

Facebook Ağ Bekleniyor Hatası Çözüm

 Facebook Ağ Bekleniyor Hatası Çözüm

Facebook bütün dünyada aktif olarak kullanılan ve en çok üyesi bulunan sosyal medya ağıdır. Dönemsel olarak yaşanan internet sıkıntıları ne yazık ki Facebook’ta da bazı problemler oluşmasına sebep olabilir. Kullanıcıların en fazla karşısına çıkan sorun ise “Facebook Ağ Bekleniyor” hatasıdır. Bu hatayla en fazla karşılaşan grup ise Facebook Messenger uygulamasını aktif bir şekilde kullanan kişilerdir. Eğer sürekli Messenger uygulamasını kullanıyorsanız bu hata yeterince canınızın sıkılmasına sebep oluyor olabilir. Aslında Facebook Ağ Bekleniyor hatasının çözümü oldukça basittir.

Facebook Ağ Bekleniyor Hatasını Nasıl Çözerim?

Sizin de karşınıza sürekli facebook ağ bekleniyor hatası çıkıyorsa bu hatayı yapacağınız birkaç basit işlemle çok fazla uğraşmadan çözüme kavuşturabilirsiniz. Hatayı çözmek için şu adımları takip edin:

-Bu hatayla ister iOS işletim sistemine sahip, ister Android işletim sistemine sahip telefonlarda karşılaşıyor olun, ilk olarak yapmanız gereken uygulamayı sıfırlamak için uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemektir.

-Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklediyseniz yapmanız gerekenler bunla sınırlı değildir. Ek olarak Ayarlar kısmına girmelisiniz ve Facebook’u seçmelisiniz. Uygulamanın seçimini tamamladıktan sonra önbelleğinizi temizlemeniz yeterli olacaktır.

Bu yaptıklarınıza rağmen hala aynı hatayı alıyorsanız telefonunuza Clean Master denilen uygulamayı yüklemeniz gerekir. Bu uygulama yardımıyla cihazınızın ön belleğini iyi bir şekilde temizleyebilirsiniz. Fakat iOS işletim sistemine sahip olan kullanıcılar bu uygulamayı telefonlarına yükleyemez. Bu yüzden iOS kullanıcıları ağ ayarlarını kontrol etmeli ve gerekiyorsa ayarları yenilemelidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı