Fatih Wi-Fi Şifreleri (MEB)

Fatih Wi-Fi Şifreleri

Teknoloji, zaman içerisinde gelişmesi ile beraber artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Teknolojinin gelişmesi insan hayatı içerisinde hem olumlu hem de olumsuz değişimlere neden olmuştur. Öğrenme, araştırma durumlarını neredeyse tamamen yok eden İnternet, öğrencilerin kısa yoldan aradıklarına ulaşmasına neden olmuş durumda. Eğitim ve öğretimi kolaylaştırmak, bilgiye hızlı yoldan ulaşılmasına olanak sağlayan devlet, artık her okulda, her sınıfta akıllı tahta sistemleri kurarak eğitimlerin daha ileri seviyelere ulaşması sağlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığının Fatih Projesi kapsamında yapılan akıllı tahta sistemi beraberinde her okulda, her sınıfta Wi-Fi internet bağlantısının da kurulmasına olanak sağlamıştır. İnternet şifreleri sadece hocalarda olmakta olup ihtiyaç dahilinde kullanıldığı ifade edilmektedir.

Fatih, bir proje olmasından dolayı 81 ildeki tüm okullara aynı tahtalardan, aynı internet sistemleri kurulmasından dolayı şifrelerinin de aynı olduğu gözlemlendi. Öğrencilerin kullanım alanlarına kapalı olan internetler, sadece ders sırasında öğretmenin kontrolü ile tahta sistemleri üzerinde kullanılmakta. Son zamanlarda birçok öğrencinin ve kişinin üzerinde çalıştığı Fatih Wi-Fi Şifreleri 2019 sonunda çözümlenebildiği, şifrelerin artık ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Öğrencilerin de sürekli bu alanda araştırmalar yaparak okulda internet kullanımı yapmak istemelerinden dolayı şifrelerin kırıldığını söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde mutlu bir haber olarak Fatih Wi-Fi Şifreleri 2018 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Şifrelerin farklı olmasının nedeni bulunulan şehir, modem türlerinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Ara ara Fatih projesinin modem şifrelerini değiştirdiğini de hatırlatmak isteriz.

Fatih Wi-Fi Şifreleri 2019

yV2KdpPAeZULmKXkQqU6
dPwLUs3mBXvYFWF7FTLJ
NUdQs8ECUSahCZefkeRc
9hynRGNTELktspSVFtWX
3ffpnMDAV6Wh2jSpw8ej
NbX^Wg#{8]H6EnG
jQT\AUELN3′,7D{&
1qaz2WSX3edc4RFV%56
T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
F@M2015i#Eb23TC
f1@2t34ih5
{1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih Wi-Fi şifrelerini yukarıda dile getirmeye çalıştık. Biraz öncede değindiğimiz gibi bu şifreler sürekli değişkenlik göstermektedir. Bir şifre bazı okullarda aktif değilken diğer okulda aktiflik gösterebilmektedir. Bu nedenle sizde çalışmayıp farklı bir şehirdeki arkadaşınızda aktif olması oldukça normal olduğunu söyleyebiliriz. Sistemden elde ettiğimiz bilgilere göre şifrelerde sürekli olarak yenilenmeler geleceğini, zamanla listemizin güncelleneceğini belirtelim. Bununla beraber liste içerisinde olmayan fakat sizin elinizde bulunan Fatih Wi-Fi şifresi bilgilerini de bizlere Yorum bölümü üzerinden gönderirseniz birçok kişi ile paylaşmamıza yardımcı olursunuz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.