Fifa 17 Yetenek Avcısı #UygulamaTanıtım

Fifa 17 Yetenek Avcısı #UygulamaTanıtım

 Genç yazılımcı Baran Baltacı tarafından tasarlanan ve geliştirilen bu uygulama ile fifa 17 genç yetenekleri bulabileceksiniz.Özenle kodlanmış bu uygulamanın yapımı tam 5 ay sürdü.Veriler bir bir emekle veri tabanına işlendi. Fifa 17 ye oyununa çok iyi bir rehber olan bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim.

FIFA 17 futbol oyununu oynayan kişiler için tasarlanan FIFA 17 yetenek avcısı uygulaması, oyunu daha verimli ve eğlenceli geçirebilmek amacıyla geliştirilmiştir.

Taktik ve önerileriyle oyunculara daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunar.

Bu uygulamayı kurduktan sonra her şey çevrım dışı olarak kullanabileceksinizi.Yani internet gerektirmiyor.Her şey uygulamanın veritabanında mevcut.

FIFA 17 kariyer modu için ayrıntıyla düşünülmüş tüm özellikler burada!

 • Fifa 17 Genç Yetenekler:
  Potansiyel güçleri yüksek, gelişime açık futbolcular mı arıyorsunuz? O halde bu uygulamaya göz atmalısınız. Her pozisyon için özenle seçilmiş yüzlerce genç  yetenek bulunmakta bu genç yetenekler seni bekliyor!

 

 • Keşfet:
  Rastgele butonuna basarak özenle seçilmiş kaliteli ve potansiyelli oyuncuları görüp değerlendirip takımına katabilirsiniz.

 

 • Takım Tavsiyeleri:
  Oyunu daha zevkli hale getirebilmek adına takımların verilerini yaş ortalamasını kadro değeri gibi bilgileri listeleyebileceksiniz hadi uygulamayı yükle ve takımlara göz at!

 

 • Sözleşmesi Biten Oyuncular:
  Paranız mı yok o zaman Fifa 17 Yenet Avcısı’nı indirin. Oyun içerisinde bulunduğun sezonu seçerek ara transfer döneminde bonservis bedeli ödemeden takımına kazandırabileceğin oyuncuları görebilirsin.
2 Yorumlar
 1. ibrahim diyor

  Genc yazilimci kardesimize olan desteginiz icin sizi kutlarim.Bu tarz makaleleri devam ettirmenizi temenni ediyorum.

  1. Eyüp Koç diyor

   Teşekkürler.Geleceği parlak bir kardeşimiz 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.