Oyunlar

First Blood Bedava Çarlar

First Blood Bedava Çarlar

First Blood Bedava Çarlar adlı makalemizde oyun hesapları paylaşmaya devam ediyor, hesapların iyi yerlere gelmesine katkılar sağlıyoruz. Kısa bir süre önce ülkemize giriş yapan First Blood oyunu dünya üzerinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olması ile tanınmakta idi.  Ülkemize oldukça hızlı giriş yapan oyun, internet reklamları ile beraber oyuncuların sıklıkla bulunduğu merkezlere reklamlar vermeye çalışmıştır. Kısa bir süre oyunu oynayan kişiler oyundan sıkılmaları ya da ekiplerinin gelmesine olanak sağlayamadıkları için oyunu bırakma kararı almaktadırlar. Bununla beraber süreki olarak farklı hesaplar açarak kendilerini geliştiren oyuncular, gelişimlerini tamamladıklarını düşündükleri an ellerinde bulunan hesapların dağıtılması için girişimde bulunurlar. First Blood Bedava Çarlar Facebook üzerinden dağıtılmaya başlanırken artık platformumuz üzerinden de dağıtılmaya başlanmakta.

First Blood Bedava Hesaplar

First Blood oyunu oynayabilmek için gerekenler arasında bir adet Gmail hesabı açmak yer aldığını söyleyebiliriz. Mail açmakta zorlanan ya da bilmeyen kişiler genellikle bu gibi yazılar içeriğinde yer alan First Blood Bedava Çarlar Doğru aramasını yapmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi oyunu bırakan ya da deneme sürecinde birçok hesap açan kişiler hesaplarının boşta durmasından ziyade başkaları tarafından kullanılmasını amaç etmek amacı ile ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Hesap bulma konusunda oldukça ısrarlı olan okuyucularımızın bazıları bizlere First Blood Çar Çalma Hilesi gibi bazı istenmeyen sorular da yöneltmektedir. Burada yapılan anlatımların tamamı yasal olup hesap sahiplerinin onayları alınarak yapılmaktadır.

Buraya kadar yazımızı okuyan kişlerin hesapların nerede olduklarını merak ediyorlardır. Merak etmeyin, daha gözle görünür olabilmesi için hesapları yazımızın devamında paylaşma kararı aldık. Hesapların adları Mailleri ile birlikte verileceğini, oyuna giriş şifrelerinin alta bulunan şifrelerden oluştuğunu hatırlatmak isteriz. Oyuna giriş şifrelerin mail şifreleri ile aynı olabileceğini, bu nedenle öncelik olarak maile giriş yaparak mail bilgilerini değiştirmenizi öneririz. Bir başka okuyucumuzun yazı içeriğinden hesapları görüp mail üzerinden şifre değiştirerek alım yapabileceğini belirtmek istiyoruz. Bu gibi hassasiyetler ufak gibi görünse de dikkat edilmemesi durumunda büyük sonuçlar meydana getirebilmektedir. Hesap paylaşımları bize aitken güvenliklerini sağlamak tamamen okuyucularımıza ait olduğunu hatırlatmadan geçmek istemiyoruz.

Kullanıcı Adı: hediyehesap2019

Şifre: 1Hediyehesap

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. merhaba admin bybedi41 vermiş olduğum maile bir çar gönderebilirseniz çok sevinirim ilginiz için teşekkürler

  2. merhaba admin yazdıgım e postaya çar gönderirseniz sevinirim (2 3 sınırsız ve 25 lvl ustu olursa sevinirim)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı