Ana Sayfa » Oyunlar » Fortnite Kaç Gb?
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018

Fortnite Kaç Gb?

Fortnite Kaç Gb?

Merhaba, bugünkü yazımızda hayatta kalma oyunlarından biri olan Fortnite için yazı hazırladık. Oyunun temel mantığı kendinize bir yaşam alanı oluşturup, yaşam alanınızı ve kendinizi korumak olacaktır. Oyun esnasında akşam üzeri kendinizi korumak için yaşam alanınızın etrafına tuzaklar kurmanız gerekiyor. Fortnite Battle Royale oyununa herkes eşit seviyede başlıyor; silah, zırh, tuzak gibi aletleri toplayıp oyunda en son kalan kişi olmak için mücadele veriliyor. Fortnite kaç gb sorusuna cevap verecek olursak indirme boyutu 13 gb kurulu hali ise 19 gb olduğunu söyleyebiliriz.

Fortnite nasıl indirilir? diye merak ederseniz; indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunun 3 farklı modu bulunmakta. Pvp modu ücretsiz, pve standart hikaye modu 59 tl, pve deluxe hikaye modu 99 tl olarak belirlenmiştir.

 

Fortnite Minimum Sistem Gereksinimleri 

Aşağıda vermiş olduğumuz sistem gereksinimleri minimum özellikleri kapsamaktadır. Oyun grafiklerinin yüksek olmasından dolayı çoğu kişi oynayamamakta.

 

İşletim Sistemi: Windows 10 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci: Intel Core i5-4690K @3.50GHz ve ya AMD FX-8370 @ 3.4 GHz ya da benzer bir işlemci modeli

Bellek (RAM): 8 GB

Depolama Alanı: 20 GB

 

Bilgisayarım Fortnite Kaldırır mı?

Bilgisayarınızın fortnite battle royale oyununu kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmından sistem özelliklerini detaylı bir şekilde yazıp bizden cevap bekleyebilirsiniz. Sizin sistem özelliklerinize göre oyunu hangi fps aralığında oynayabileceğinizi söyleyeceğiz.

Fortnite Kaç Gb? yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Fortnite Kaç Gb? başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.