Galaxy Note 9 Çıkış Tarihi – Özellikleri

 Galaxy Note 9 Çıkış Tarihi – Özellikleri

Samsung’un geçen sene yaşanan Galaxy Note 7 patlamalarından sonra nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyordu. Şirket bu konuda yaptığı açıklamasında Note serisinin üretimine devam edeceğini belirtti. Kullanıcılarda bu yüzden yeni çıkacak olan Galaxy Note telefonların nasıl olacağını merak ediyorlar. Bu konuda Galaxy Note 8 hakkında bazı dedikodular var. Fakat Note 9 hakkında henüz resmi diyebileceğimiz kaynaklardan gelen duyumlar yok. Fakat Note 9 hakkında da bazı söylentiler geldi.

Daha İnce Olacak

Samsung Galaxy Note 9 hakkında gelen son söylentilere göre telefonun tek bir yüzeyinde kavis olacak. Sağ tarafta kavis varken sol tarafta kavis olmayacak. Samsung’un diğer kavisli telefonlarının iki tarafı da kavisliydi bunun öyle olmaması bizi şaşırttı diyebiliriz.

Diğer bir söylentiye göreyse telefon elimize çok rahat bir şekilde oturacak. Oldukça ince bir telefon bizi bekliyor. Fakat Galaxy Note 7’de meydana gelen patlamalar düşünüldüğü zaman ince telefon ne kadar sağlıklı olur bilemeyiz. Galaxy Note 8 büyük bir ihtimalle bu yıl tanıtılacak. Note 8’in böyle bir tasarımla gelmesini beklemediğimizi söyeleyebiliriz. Note 8 biraz daha Galaxy S8’e benzer bir tasarımla gelebilir.

Galaxy Note 9 Çıkış Tarihi Belli Değil

Belirttiğimiz gibi telefon hakkındaki bilgiler sadece aldığımız duyumlar. Bunlar dışında herhangi bir bilgi gelmedi. Aynı zamanda telefonun ne zaman çıkacağı da bilinmiyor. Note 8’in henüz çıkmadığını düşünürsek  Note 9 2018 yılının sonlarına doğru çıkabilir diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir