Ana Sayfa » Mobil Uygulama » Google Play Desteklenmeyen Uygulamaları İndirme
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017

Google Play Desteklenmeyen Uygulamaları İndirme

android

Google Play Desteklenmeyen Uygulamaları İndirme

Google play üzerinde desteklenmeyen uygulamalar var. Bu haliyle çeşitli bir uyarı durumu yaratıyor “Bu öğe cihazınızla uyumlu değil”. Peki ama neden desteklenmiyor? Çünkü ya kullandığımız Android sürümü eski olduğu için, ya da kullandığımız cihazlar için çeşitli seçenekler yaratılıyor. Peki ama nasıl çözülecek bu durum? Aslında çeşitli yöntemler var. Bu yöntemlere de ek olarak bir tane daha yöntem var. Hepsi birbiriyle uyumlu. Bu çözüm için, uygulamanın adını internette aratarak .apk olarak indirebilirsiniz. Bu şekilde telefonunuz indirdiğiniz uygulamayı çalıştırmayabilir. Bunun da çözümü ayarlardan bilinmeyen kaynaklarda yer alan uyarı olacaktır. Bu uyarıyı kaldırarak, çok daha rahat bir şekilde çözümlere ulaşabilirsiniz.

Bu şekilde Google play üzerinde desteklenmeyen uygulamaları internetten indirebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Aktif edeceğiniz ayarlardan sonra uygulama yine de yüklenmiyor ise, ya güncelleme yapacaksınız ya da cihaz yükseltmeniz gerekecek.

İlginizi Çekebilir: Root Nasıl Atılır konulu makalemizi inceleyerek root atma ile alakalı merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. |

Diğer türlü root yapmanız gerekiyor ki bu da yine uygulama güncelleme sorununu çıkaracak karşınıza. Bu yüzden en iyisi uygulamayı yüklemekten vazgeçmeniz daha isabetli bir karar olacak diyebiliriz. Sizin için en önemli olan uygulama ne ise, bu indireceğiniz uygulamanın telefonu değiştirebileceğiniz kadar önemli olduğunu düşünmeniz gerekiyor. Bu sayede çok daha rahat edersiniz. En azından cihazınızı da bu minvalde ön plana çıkarırsınız ve bu sayede karşılama yaparsınız. Güncel ayarlamalar ve cihazınızın güncel olması, programları da rahat kullanmanız açısından gerçekten çok önemli.

Google Play Desteklenmeyen Uygulamaları İndirme yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Google Play Desteklenmeyen Uygulamaları İndirme başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.