Ana Sayfa » Nasıl Yapılır » Hotmail Kaydolma – Hotmail Hesap Açma – Msn Kaydol
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Hotmail Kaydolma – Hotmail Hesap Açma – Msn Kaydol

hotmailkaydol

Hotmail Kaydolma

Eski yıllardan beridir, hatta belki de ilk mail uygulamaları arasında oldukça bilinen Hotmail, artık pek kullanılmıyor. Ama yine de ihtiyaçlar dahilinde kolaylıkla açılabilen bir hesap oluyor ve bu hesaplar sayesinde kişiler mail konusunda hizmet alabiliyor. Elektronik posta konusunda büyüyen ve kendini geliştiren Hotmail, pek çok şirket tarafından satın alınmıştı ve Skype gibi devasa hizmetleri bünyesine taşımıştı hatırlarsanız. Bu yüzden, Hotmail kaydolma işlemini birkaç tıklama ile anlatalım istedik.

NOT: Daha önceki yazılarımızdan biri olan Gmail Hesabı Silme adlı makalemiz ilginizi çeker ise, makalemizi inceleyebilirsiniz.

Hotmail Hesabı Açma – Outlook Hesabı Açma – MSN Kaydol – Mail Adresi Nasıl Alınır?

Öncelikle yapmanız gereken Hotmail resmi sitesine ulaşmanız ve sonrasında bu noktalarda ortaya çıkarılan pek çok seçeneği kullanabilirsiniz. Yani siteye girin ve kayıt olma butonuna tıklayın. Sitenin sağ tarafında yer alan ve güncellemelere göre farklı renklerde bulunan kaydol konusuna gelerek, kendinize bir Hotmail hesabı açabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınız dahilinde Skype görüşmeleri, mail kullanımı ve daha pek çok noktayı ön plana çıkarabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve size dair üretilen her türlü seçeneği ve çalışmayı online olarak takip etmeye başlayın. Profesyonel çalışmalarımız ve daha fazlası için, tek yapmanız gereken sitenin resmi adresine ulaşmanız ve bu sayede kolaylıkla üye olma işlemlerini yapmanız olacaktır. Zamana dair üretilen çözümler ve güncellemeler, değişiklik yaratsa bile üye olma sistemini ve Hotmaile kaydolma işlemini değiştirmeyecektir. Hotmail kaydolma konusunda, önceden ortalama 5 dakika süre yeterli idi. Lakin artık, güvenlik önlemleri ve robotlara karşı da çözümler üretildiği için süreç biraz daha uzayabiliyor.

#Hotmail hesabı açmak için buraya tıklayınız.

Ardından gerekli bilgileri (Ad Soyad, adres, telefon numarası, doğum tarihi vs.) girip kayıt işleminizi sonlandırınız.

Hotmail Kaydolma – Hotmail Hesap Açma – Msn Kaydol yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Hotmail Kaydolma – Hotmail Hesap Açma – Msn Kaydol başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.