İçerde Dizisi Ne Zaman Final Yapacak ?

0

İçerde Dizisi Ne Zaman Final Yapacak ?

Show TV ekranlarına tüm Türkiye’ yi kilitleyen ve reyting rekorlarını altüst eden İçerde Dizisi için kötü bir haber geldi. İçerde Dizisi bu sezon final yapacak ve İçerde Dizisi artık yayınlanmayacak. İçerde Dizisi için final tarihi belli oldu. Dizi, son bölümü ile ekrana gelecek ve yayından kaldırılacak. Peki, İçerde Dizisi ne zaman final yapacak ve neden tekrar yayınlanmayacak? Niçin bu kadar değerli ve reyting toplayan İçerde Dizisi için yeni bölümler çekilmeyecek? Şimdi İçerde Dizisi takipçilerinin meraklarını gidermeye çalışalım.

  

İçerde dizisi aldığı sürpriz kararla 39. Bölümü ile yayından kaldırılacak. Dizinin bu kadar hayranı olması ve bu kadar reyting almasına rağmen sene içinde yayından kaldırılması haberi gerçekten enteresan oldu. Takipçilerini ve dizi hayranlarını adeta yasa boğdu.

Dizideki kardeşlerden Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Umut (Aras Bulut İYNEMLİ) başka bir yapımcıyla anlaştılar. Dizi film sektöründe tüm yapımcıların yaptığı hatayı Show TV yönetimi de yaptı ne yazık ki. Sözleşmelerini sezonluk yapan Show TV bu sezon oyuncuların ayrılması ile reyting kaybedeceği kesin.  “Kırgın Çiçekler” gibi bir diziyi reyting konusunda sollayan İçerde Dizisi, bu sene bitmesi üzücü oldu.  İçerde Dizisinin artık devam etme ihtimali bulunmuyor. Aynı şekilde TRT’ de yayınlanan “Filinta” ve ATV’ de ekranlara gelen “Kertenkele” dizileri içinde aynı talihsizliği yaşamıştık. Onca emek ve senaryonun heder olması büyük kayıp. İnsanların alıştıkları oyuncuların diziden ayrılması, diğerleri gibi gerçekten büyük bir hayal kırıklığı olacak.

19 Eylül 2016 tarihinde ilk defa ekranlara gelen içerde dizisi 12 Haziran 2017 tarihinde 39. Bölümü ile ekranlara veda edecek. İçerde Dizisi final bu tarihten itibaren yayından kalkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.