İnternet'e Dair

Instagram Gizli Hikaye İzleme

Instagram Gizli Hikaye İzleme

Instagram Gizli Hikaye İzleme konusu sosyal medya içerisinde gizlilik arayan kişilerin yapmış olduğu aramalar sırasında ilk sırada yer almaktadır. İnternetin gelişmesi ile beraber artık sosyal alan insanların hayatının her bölümüne dahil olmuş, gizlilik denen unsurun sadece kelime ile nitelendirildiği gözlemlenmiştir. Son zamanlarda popüler uygulamalar arasında yer Instagram, kullanıcı sayısını her geçen gün artırmakta olup ailemizin bir parçası haline girmeye başlamıştır. Hikayeler özelliğinin gelmesi ile beraber daha da işlevsel hal alan platform kullanıcıların bazı isteklerini yerine getirememektedir. Bir kişiyi gizliden gizliye takip etmek istiyor, hikayelerini kimliğiniz belli olmadan izlemek istiyorsanız bu aşamada bazı yardımcı programların devreye girdiğini söyleyebiliriz. Bu yardımcı programlardan bahsedecek olursak;

İlginizi Çekebilir: İnstagram hesabı kaç kişi şikayet ederse kapanır? konulu makalemizi inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsininiz.

Bilgisayar üzerinden instagram hikayesi nasıl izlenir? sorusuna yazımızın sonunda basit bir şekilde cevap veriyoruz.

Instagram Hikayeler bilindiği üzere sadece takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını görmenize olanak sağlamakta. Instagram Gizli Hikaye İzleme özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle karşıdaki kişinin profilinin herkese açık olması gerekmektedir. Bazı yazılımcılar, Instagram içerisinde bulunan APİ Desteği sayesinde yardımcı programlar geliştirmiş, bu programlar aracılığı ile istenilen kişinin hikayelerini gizli olarak görmemize olanak sağlamakta. Bu program hem Android hem de İOS platformu içerisinden sorunsuzca çalışmaktadır. Program içeriğinden bahsedecek olursak;

Android ve İOS Üzerinden Instagram Gizli Hikaye İzleme

Android ve İOS mobil işletim sistemi kullanan kişiler işletim sisteminin sunduğu mağazaya giriş yaparak StorySaver uygulamasını indirip kurmaları gerekmekte. Uygulamayı indiren kişiler Instagram hesaplarına giriş yaparak sistemin ara yüzünü kolaylıkla kavrayabilirler. Ara yüz içerisinde takip ettiğiniz kişilerin Instagram Hikayelerini görebilirsiniz. Liste içerisinden istediğiniz kişiyi seçerek hikayelerini gizli olarak görüntüleyebilir hatta programın artı bir eklentisi sayesinde indirebilirsiniz. Aynı zamanda üst bölümde yer alan arama kutusu üzerinden de takip etmediğiniz fakat profilleri herkese açık olan kişilerin de hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Program, aynı zamanda izlenen gizli hikayeyi Repost ederek sayfanız içerisinde paylaşmanıza dahi olanaklar sağlamakta. Sadece belirli bir programa sabit kalmadan mağazalar içerisinde bulunan onlarca programı inceleyebilir, kendinize uygun olan en iyi programı indirerek kullanabilirsiniz. Instagram, belirli süreçlerde sistemine güncellemeler getirerek böyle uygulamaların işlevlerinin yitirilmesine neden olmaktadır. Uygulama mağazası üzerinden sıklıkla güncellemeleri kontrol ediniz ya da farklı uygulamaları denemeye çalışınız.

Bilgisayar Üzerinden İnstagram Hikayesi İzleme

Öncelikle bilgisayarınızda Chrome tarayıcısı kurulu olmalıdır. Tarayıcıyı kurduktan sonra tarayıcı mağazasından Chrome IG Story adlı eklentiyi indiriniz. Sonra eklentiyi aktif edip instagram ana sayfasına giriş yapınız. Bilgisayarda instagram hikaye bakma için yapmanız gereken işlemi anlattık umarız işinize yaramıştır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı