Ana Sayfa » Mobil Haber » iPhone 8 Ne zaman Çıkacak ? İphone 8 Fiyatı
Güncelleme Tarihi: 1 Nisan 2017

iPhone 8 Ne zaman Çıkacak ? İphone 8 Fiyatı

iphone8

iPhone 8 Ne zaman Çıkacak Kaç TL ?

Günlük yaşantımız içerisinde teknoloji dur durak demeden sürekli gelişim göstermektedir. İphone teknoloji dünyasının da en iyi ve en prestijli markalarından biri haline gelmeye başlamış bulunuyor. Iphone farklı serileri ile sektörde adını geniş çaplı şekilde duyurmaktadır. Doğal olarak Iphone kullanıcıları da Iphone 8 akıllı cep telefonun ne zaman piyasaya sunulacağını merak eder hale geldi. Iphone 8 cep telefonlarının kaynaklardan elde edilen bilgiye göre 2017 sezonunun sonlarına doğru teknoloji piyasası içerisinde yer alması bekleniyor. İlk olarak Iphone 7 serisi sunulması beklenirken İphone 8 nezaman çıkacak? serisiyle 2017 sezonun sonuna doğru firmanın kullanıcılarına telefonu sunması bekleniyor.

Iphone meraklılarının akıllarında yer edinen soru sadece bununla da sınırlı değildir.  Aynı zamanda Iphone 8 akıllı cep telefonun fiyatı da ne kadar olacağı sorulur hale geldi. Iphone 8 cihazı Türkiye fiyatıyla teknoloji tutkunlarına İphone 8 fiyatı 3000-4000 arasında bir fiyatla sunulması bekleniyor. Fakat İphone 8 fiyatıyla ilgili olarak kesin bir tarihin söz konusu olmadığını belirtebiliriz. Iphone 8 tasarım yönünden bakıldığında da daha sağlam, şık ve çizilmeye pek müsait olmayan yapıya sahip olarak göze çarpıyor.  Normalde Iphone (ios) cihazlarının şarjı çok çabuk bittiğinden dolayı kullanıcılar bu durumdan rahatsız oluyordu. Fakat elde edilen bilgiler göz önünde tutulduğunda diğer serilerine göre şarjı daha uzun süreli şekilde biten bir Iphone 8 cihazının teknoloji sektörü içerisinde satışa sunulması da bekleniyor.

iPhone 8 Ne zaman Çıkacak ? İphone 8 Fiyatı yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. iPhone 8 Ne zaman Çıkacak ? İphone 8 Fiyatı başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.

2 Yorum