Mobil Cihaz

İphone Alarm Çalmıyor Sorunu Çözümü

İphone Alarm Çalmıyor Sorunu Çözümü

İphone alarm çalmıyor sorunu ile karşılaşan ziyaretçilerimize faydalı olabilmek adına bu yazıyı yazıyoruz. Bildiğiniz üzere İphone telefonlar sık sık güncelleme alıyor, meraklı iphone kullanıcıları ise hemen bu güncellemeleri yüklüyor. İphone kullanıcıları güncellemeler sonrası küçük çaplı sorunlar ile karşılaşabiliyor. Karşılaşılan sorunların tespitinden kısa bir süre sonra hataların giderildiği bir güncelleme paylaşılıyor. İphone alarm çalmıyor sorunu en az karşılaşılan sorunlardan birtanesidir. Çözümü oldukça basit olan iphone alarm sorunu için yapmanız gerekenleri anlatmaya başlayalım.

Tavsiye Yazı: WhatsApp Mesaj Gitmiyor konulu makalemizi inceleyebilirsiniz, ilerde bu sorunla karşılaşmanız durumunda vermiş olduğumuz çözüm önerilerini uygulayabilirsiniz.

İphone Alarm Çalmıyor

İphone Alarm Çalmıyor Sorunu Çözümü

1- Öncelikle telefonunuzu kapatıp yeniden açınız. Bir deneme yapınız alarmınız hala çalışmıyorsa yazımızı okumaya devam ediniz.

2- Telefonunuz saatinin doğru olduğuna emin olun.

3- Bildirim çubuğunu yukarı kaldırarak “Rahatsız Etme” Modunu kapatınız. Rahatsız etme modunu kapattıktan sonra büyük ihtimalle alarm çalmıyor sorunu çözüme ulaşmış olacaktır.


4- Yaptıklarınıza rağmen alarm sorunu giderilmediyse hali hazırda olan bir güncelleme var mı diye kontrol ediniz. Yeni bir güncelleme paketi varsa indirip telefonunuza kurunuz.

5- Son çare olarak yapmanız gereken işlem tüm ayarlarınızı sıfırlamak olacak.

Ayarlar > Genel > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla

Alarm sorunu çözümü konulu önerilerimiz umarız işinize yaramıştır. Karşılaştığınız diğer sorunlar için yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Etiketler

Admin

{Sitemizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz}

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı