Ana Sayfa » Haberler » Kadıköy Belediyesi Çalışma Saatleri
Güncelleme Tarihi: 8 Kasım 2017

Kadıköy Belediyesi Çalışma Saatleri

kadıköy

KADIKÖY BELEDİYESİ ÇALIŞMA SAATLERİ 

Belediyeler, vatandaşlarımızın günlük yaşamlarında arsa, konut, iş yeri vb. ile ilgili çeşitli konularda iletişime geçmiş oldukları devlet daireleridir. Belediyeler de kamu kurumu olmasından dolayı diğer devlet daireleri gibi belirli mesai saatleri içerisinde vatandaşlarımıza hizmet vermektedirler. Belediye sınırları içerisinde yer alan iş yeri, konut gibi taşınmaz mallar ile ilgili bazı işlemler belediyelerde yapıldığından dolayı belediyelerin çalışma saatleri vatandaşlarımız tarafından merak edilen konulardandır.

Bizde özel olarak Kadıköy Belediyesi’nin çalışma saatlerine bir göz atalım.

Kadıköy Belediyesi çalışma saatleri diğer bütün kamu kuruluşları gibi hafta içi hizmet veriyor. Cumartesi ve Pazar günleri açık olmuyor. Mesai saati hafta içi sabah 8.30’da başlayan belediye saat 17.00’da kapanıyor. Ayrıca 12.00-13.00 arası öğle molası verildiğinden dolayı bu saatler arasında hizmet verilememektedir.  Bu saatlerde yaz ve kış saati uygulamalarına göre yarım saatlik değişiklikler söz konusu olabilmektedir.

Belediyede işi olan ve işini hemen bitirmek isteyen kişiler mesai saatlerine göre hareket ediyor ve sakin saatlerde işlerini bitirmeye çalışıyorlar. Belediyeler tarafından gerçekleştireceğiniz işleriniz önemli işler olduğundan dolayı gün içinde sıra beklemeden işlerinizi halletmek istiyorsanız erken saatleri tercih etmelisiniz. Sabahın erken bir vaktinde gitmek yerine saatini denk getirerek te işlerinizi fazla beklemeden halletmeniz size büyük rahatlık sağlayacaktır. Öğle arasına kalma gibi bir durum olduğunda işlemleriniz gecikebilir, aksayabilir. Beklemek istemiyorsanız mesai saatlerini ve genel yoğunluk saatlerini dikkate alarak işlemlerinizi yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Kadıköy Belediyesi Çalışma Saatleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Kadıköy Belediyesi Çalışma Saatleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.