Oyunlar

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları (En Güncel)

Kafa Topu 2 Promosyon Kodu

Webtekno İzmir ekibi tarafından geliştirilen kafa topu 2 promosyon kodu, uzun bir süredir marketleri içerisinde alanında ilk sırada yer almaktaydı. Oyuncular arası güzel rekabet ortamı oluşturan oyun, sürekli olarak güncellenip yetiştirilmesine rağmen bazı konularda yetersiz kalmaktaydı. İZMO, oyunu uzun bir süre geliştirmesine karşın istediği sonuçları alamaması ondan dolayı yeni bir oyun geliştirip piyasaya sürmenin daha mantıklı olduğuna karar vermiş. Geçtiğimiz hafta duyurusu yapılan Kafa Topu 2 oyunu, bir anda milyonlarca kişi tarafından akıllı telefonlara indirilmiş durumda. Kafa topu 2 oyunu, ilk sürümü ile aynı özelliklere sahip olup temel de aynı rekabeti konu edinmekte. Grafik ve tasarıma daha çok önem veren şirket, oyunda bulunan bazı temel açıklarında kapatılmasına olanak sağlamış durumda. Oyunu yeni açılmasından dolayı yaygınlaştırılmasını sağlamak isteyen şirket, Kafa Topu 2 oyununu indiren oyuncuların promosyon kodlarını girmeleri durumunda orta ölçekte hediyeler vermekte.

Kafa Topu 1 için: Online Kafa Topu Altın Promosyon Kodları

Kafa Topu 2 ekibi, oyunun yaygınlaşması amacı ile reklam faaliyetleri yürütmekte olup ülke içerisinde belirli bir kitleye sahip tüm Youtuber ve Instagram fenomenleri ile sponsorluk anlaşması yapmıştır. Bu bağlamda her sponsor için oluşturduğu promosyon kodları üzerinden yeni gelen oyuncuları belirli oranda ödüller dağıtmaktadır. Reklamlar aracılığıyla oyunu yeni duyan birçok kişi Kafa Topu 2 Promosyon Kodları arayarak elde ettikleri ödülleri ile rakiplerine oranla daha ileri bir yerden başlamak istemektedirler.

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları 2019

Bildiğiniz Kafa topu 2 promosyon kodu varsa yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

40milyon

iyibayramlar

instagram

goldhead

eniyi2018

aog

lemur

nygma

sobutaybey

ckalorifer

atamali

hidalgali

sesegel

alperrende

mervant

gereksizoda

araskaranfil

tepkikolik

halilgoker

torunlar

Promosyon kodlarını nereden elde edeceğini bilemeyen kişiler, bu yazımız içerisinde Kafa Topu 2 koduna sahip olabilecekler. Her hesap, aşağıda yer alan kodları sadece bir kere kullanabilirler. İkinci kullanım sırasında hata aldığınızı görebilirsiniz. Yeni oyuncular için geliştirilen promosyon kodları, sadece belirli sayıdaki kullanım için sunulmuştur. Belirtilen kota işlemlerinin tamamlanması ile beraber promosyon kodlarının pasif hale geldiğini söyleyebilirsiniz.

genchane

delimine

webteknobyrm

altinkafa

kt2kafalar

soyletmezkt2

sampiyon

webteknodansa

kafalarkt2kt

danlabilickt2

kfyapyap

kt2burak

kt2reynmen

kt2lemur

kt2yapyap

lordofmuratkt2

kt2sesegel

kt2marulkafa

Şuan Çalışmayan Kodlar:

berkcanguven

eneskt2

oyundelisi

webtekno 

oyunportal

genchane

aogburada

aykutelmas

halilkafatopu

uras

masomo

yapyap

oyungemisi

 

HeadBall 2 Promotion Codes

Bu kodlar sadece yabancı serverda çalışmakta.

Niko

Headfacebook

 

MerakliPlatform.com / Promosyon Kodları

İlgili Makaleler

47 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı