Ana Sayfa » İnternet'e Dair » Logo Oylayarak Para Kazanma – Hot Logo
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017

Logo Oylayarak Para Kazanma – Hot Logo

hotlogo

LOGO OYLAYARAK PARA KAZANMA

Ek kazanç yöntemlerine her yeni gün yenisi eklenirken süper bir fırsat ürünü olan hot logo pek fazla bilinmeyen bir kazanç yöntemidir. Yöntem çok basit bir işleve sahiptir. Öncelikle hot logo sitesine üye olarak işleme başlarsınız.

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız turuncu renkteki yazıya tıklayarak makalemize gidebilirsiniz.

Firmalar sahip oldukları logoları hakkında bilgi sahibi olmak için size anket tarzı sorular yöneltir. Örnek vermek gerekirse; şuan ki logo hangi renk olmalı? Ya da neden bu rengi seçtiniz gibi sorular yönetirler. Sonunda da size 5 dolar gibi bir meblağ ödeme yapar. Aslında kısa da olsa anketler düzenleyen firmalar daha ilgi çekici veya daha çok beğeni toplayacağını kişilerin bilgileriyle ölçmek için bunu yapar. Sizde bu durumdan faydalanıp kazanç sağlarsınız. Sitenin bir diğer özelliği ise; her gün 1 doların bonus olarak verilmesidir. Ödeme kanıtları olan bu site de para kazanmak son derece basit. Ödemelerini her ayın 16’sı ile 30’u arasında yapan bu şirket sadece fikirleriniz için size ücret öder.

Anketlerin dışında önerdiğiniz her kişi bu siteye üye olup eklenirse yani referansınız olmaya başlarsa daha fazla kazanırsınız. Yani kısaca anlatmak gerekirse; sisteme dâhil olduğunuz andan itibaren para kazanmaya başlarsınız. Bu da size ciddi bir ek gelir fırsatı olmuş olur. İnternet’te Ek iş arayanlar için önemli ve güze bir fırsat olan logo işine biran önce katılmalısınız.

Buraya tıklayarak Hot Logo sitesine gidebilirsiniz.

Hot Logo internetten para kazanmanın en kolay yollarından birisidir.

 

Logo Oylayarak Para Kazanma – Hot Logo yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Logo Oylayarak Para Kazanma – Hot Logo başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.

2 Yorum

  • MERHABA ARKADAŞLAR. HOTLOGO HESABIMA GİRİŞ YAPAMIYORUM. ŞİFREMİ TEKRAR NASIL ÖĞRENEBİLİRİM. MAİL ADRESİMİ YAZIP ONAY İSTİYORUM CEVAP GELMİYOR. BAŞKA SEÇENEK VARMI SÖYLEMİŞSİNİZ.