Oyunlar

Lol En İyi Adc Karakterleri

Lol En İyi Adc Karakterleri

Lol En İyi Adc Karakterleri sorusu oyuna yeni başlamış tüm oyuncular tarafından sorulan, merak edilen konuya açıklık getirmeye çalışacağız. Listemiz içerisinde paylaşılan karakterler ADC alanında en iyiler olarak adlandırılsa da profesyonel oyuncular tarafından sıklıkla kullanılmadığını, daha çok başlangıç evresinde oyunu yakından tanımak isteyen kişilere önerilmektedir. ADC bölümü, oyuna yeni başlayan kişilerin deneyim kazanabileceği en güzel alanlar arasında yer almakta. Bu bölümde kullanılması gereken karakterleri iyi bir şekilde kullanmaları sonucunda yavaş yavaş mid, orman bölümüne geçiş yapabilirler. Lol En İyi Adc Karakterleri konusunu merak edenler için birkaç karakter paylaşımında bulunarak karakter hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Vayne: Oyuna yeni başlayan kişilerin kullanamadığı, kullanmakta zorlandığı karakterler arasında yer alan Vayne, uzun bir süreç geçirip öğrenilmesi durumunda ADC bölümünün en etkili karakterleri arasında yer almakta. Yanında bir adet destek karakteri bulundurması durumunda iyi farm yapan Vayne karakteri, 15 levele ulaşıp tüm market ekipmanlarını almanız durumunda bir ölüm makinesine dönebilirsiniz. Bu karakter, ani saldırı durumlarında ortamdan hızlı bir kaçış sağlarken sizin yaptığınız saldırılar sonucunda kaçan düşmanlara da ani saldırılar gerçekleştirmelerine olanak sağlamakta. Dediğimiz gibi başlangıçta oldukça zor bir kullanım yapısı hissedilebilir. Zamanla alışılması durumunda oyunun en iyi karakterlerinden birisi haline gelebilir.

Ezreal: ADC bölümünün en iyi karakterleri arasında Ezreal karakterinin de yer aldığını söyleyebiliriz. Bu karakter, bağlı bulunduğu bölgelerde oldukça seri hareketler yaparak rakiplerinden kolay bir şekilde kaçabilir ya da rakiplerini kolayca yakalayabilir. ADC bölümünde gösterdiği etkiyi Solo bölümünde de gösteren Ezreal, oyunun en etkili diğer karakterleri arasında yer almakta.

Corki: Oyuna yeni başlayan birçok kişi ortak tercihleri arasında yer alan Corki, oyunun en iyi kaçış yapan kaçanları yakalayan karakteri olarak gösterilmekte. Bu karakterin en büyük özelliği yüksek oranda hasar meydana getirirken yapısı gereği hantal olması en büyük dezavantajları arasında yer almakta.

Jinks

Jhin

Varus

Oyun içerisinde temel olarak kullanılan Ashe karakteri sıklıkla ADC bölümünde kullanılan karakterler arasında yer almaktadır. Okçu olan Ashe, yüksek oranda hasar meydana getirmesi nedeni ile her alanda kullanılabilir yapısına sahip olmakta.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı