Müge Anlı-Esra Erol İhbar Hattı Numarası ve Başvuru Yapımı

Müge Anlı Ve Esra Erol İhbar Hattı Numarası ve Başvuru Yapımı

Müge Anlı Ve Esra Erol İhbar Hattı Numarası ve Başvuru Yapımı gündüz kuşağının en çok merak edilenleri arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere Müge Anlı ülkemiz içerisinde faili meçhul cinayetler başta olmak üzere aile fertlerinin kaybolması gibi birçok durumun çözüme kavuşmasına olanak sağlamakta.  Esra Erol ise geçmiş yıllarda evlilik programı düzenlerken programda düzenlemeler meydana getirmiş ve hayatın gerçeklerini konu edinerek insanların sıkıntılarını çözmek adına büyük çabalar göstermeye çalışmaktadır. Her iki programın ihbar hatları ve başvurularının nasıl yapıldığına değinecek olursak;

Müge Anlı WhatsApp İhbar Hattı

Müge Anlı WhatsApp İhbar Hattı izleyicilerin programa dahil olmalarına, olaylarla ilgili bilgilerini aktarmalarına olanak sağlamakta. Bununla beraber yine çevrelerinde gelişen bazı çözüm gerektiren konularında konuşulmasına katkı sağlamaktadır. Programa bildiklerini anlatmak isteyen kişiler 0 535 365 52 52 bu numara üzerinden yayınlara dahil olabilirler.

Müge Anlı Programına Başvuru Yapımı

Herhangi bir faili meçhul cinayet ya da kayıp durumlarının var ise Tatlı Sert programına katılarak sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Müge Anlı Programa başvuru 0212 354 4325 ve 0212 354 4326 telefon numaraları üzerinden yapılabilmektedir. Bununla beraber ATV’nin internet adresi üzerinden program sayfasına giderek de online başvuru yapabilirsiniz.

Esra Erol WhatsApp İhbar Hattı

Geçtiğimiz yıllarda evlilik programları sunan Esra Erol, bu tür programların yasaklanması ile beraber konseptini toplumsal sorunlar ile değiştirerek aynı Müge Anlı gibi kayıp ya da aile içi şiddet durumlarına yöneltmeye başlamıştır. Programa ilgili konular ile ilgili bildiklerini dile getirmek isteyen kişiler WhatsApp üzerinden mesaj atarak kimliklerini gizli bir şekilde kanıtlarını gönderebilmekteler. 0545 975 05 06 Esra Erol whatsapp numarası Esra Erol’un WhatsApp ihbar hattının bu numara olduğunu söyleyebiliriz.

Esra Erol Programına Başvuru Yapımı

Esra Erol’da programına başvuruda bulunmak isteyen kişiler başvurularını hem internet adresi üzerinden hem de telefon üzerinden gerçekleştirebilmekteler. Başvurular için esraerolda.tv adresini kullanarak yöneltilen sorulara cevap vermeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Bununla beraber Esra Erol telefon numarası olan 0212 975 05 05 numarasını da ayarak programa katılabilme şansı yakalayabileceğinizi de eklemek istiyoruz. Başvurular için bazı gerekli şartların bulunduğunu, bu şartların program ekibi tarafından belirlendiğini de eklemek istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir