Ana Sayfa » İnternet'e Dair » Mytheme Shop’tan Tema ve Eklenti Satın Almak
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017

Mytheme Shop’tan Tema ve Eklenti Satın Almak

mythemeshopalısveris

Mytheme Shop’tan Tema ve Eklenti Satın Almak

WordPress tema ve eklenti denildiği zaman akıllara ilk başta My Thema Shop sitesi gelmektedir. Sloganı en hızlı wordpress temaları olan site, dünyada en fazla temanın ve eklentinin barındığı sitedir diyebiliriz. Bu site üzerinden Premium yani ücretli WordPress temalarına erişebilirsiniz. Sizlere My Theme Shop üzerinden nasıl tema veya eklenti alabileceğinizi yazımızda belirteceğiz.

Mytheme Shop ‘tan Nasıl Tema Alınır?

My Theme Shop üzerinden iki farlı yöntemle tema satın alabilirsiniz. Bu yöntemler şu şekildedir:

1-Tek tek tema satın almak

2-Extended Membership alarak firmanın sunduğu bütün eklenti ve temaları satın almak.

İstediğiniz temaları veya diğer ürünleri tek tek satın almak için ilk olarak temanın Details butonuna tıklamanız gerekir. Detaylı inceleme alanınıza geldiğiniz zaman sağ tarafta “GET IN NOW” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladığınız zaman My Theme Shop sizi üyeliğiniz olduğu ve ödeme bölümünün olduğu sayfaya götürecektir. Burada üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra ödeme ekranında yer alan kredi kartı bilgilerini de doldurarak temanızı satın alabilirsiniz.

Extended Membership üyeliği tek tek satın almaya göre daha mantıklıdır. Bu üyelik sayesinde My Theme Shop’ta yer alan bütün ürünleri satın alabiliyorsunuz. En az bir ay boyunca sınırsız indirebiliyorsunuz.

Extended Membership olmak için siteye gidin ve sağ üst köşede yer alan Pricing butonuna tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra karşınıza fiyat tablosu çıkacaktır. Burada Extended Membership yazan Sing Up Today yazısına tıklayın. Bu yazıya tıkladıktan sonra ödeme sayfasına geçeceksiniz.

 

Mytheme Shop’tan Tema ve Eklenti Satın Almak yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Mytheme Shop’tan Tema ve Eklenti Satın Almak başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.