Ana Sayfa » Nasıl Yapılır » Paypal Yurtdışı Hesabı Nasıl Açılır?
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017

Paypal Yurtdışı Hesabı Nasıl Açılır?

paypalacma

Paypal Yurtdışı Hesabı Nasıl Açılır?

İnternet’te Alışveriş yapmak artık daha kolay bir işe dönüştü. Bu kolaylığı sağlayan internet ortamında devreye giren çeşitli alışveriş siteleridir. Bu bahsettiğimiz siteler müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için konumlandırılmışlardır. Alışverişten sonra ödeme işleminde en çok kullandığımız ödeme şekli de kredi kartı ile ödemedir.  Kredi kartı ile ödemelerinizi daha da kolaylaştırmak adına Paypal yurtdışı hesabı açmanızı tavsiye edebiliriz.

Paypal bir banka gibi birçok şeyi sanal ortamda halletmenize olanak sağlamaktadır.  Bu olanaklardan faydalanmanız öncelikle bir Paypal hesabı açmanızla mümkündür. Paypal Hesabı açmak için size gerekenler arasında bir e-posta adresi, telefon numaranız, oturmuş olduğunuz yerin posta adresi ve kredi kartı numaranız bulunmaktadır. Bunların hepsine sahipseniz Paypal yurtdışı hesabı açabilirsiniz.

PayPal Hesabı Nasıl Açılır 2017

İlk yapmanız gereken http://wwww.paypal.com.tr adresine girerek hesap açma kısmına basmanız gerekiyor. Açılan ekranda hangi ülkede yaşıyorsanız onu seçiyorsunuz. Paypal’ın hesap seçeneklerinden bireysel seçeneğini seçip hesap açın seçeneğini tıklamak gerekiyor. Daha sonra karşınıza çıkacak güvenlik sorgusu için olan terimi kutucuğa yazacaksınız. Sonraki aşamada alışveriş yapmak için kullanacağınız kredi kartının numarasını girmeniz gerekiyor.

Hesabıma git butonundan hesaba gidilerek burada bulunan para hareketlerini yönetmek adına oluşturulmuş tabloyu göreceksiniz.  Paypal hesabınız bu aşmalara kadar yapılmış oluyor ancak hesabı kullanabilmeniz için e-posta ile onaylamanız gerekiyor. Bunu yapmak için kendi profilinize girerek kişisel bilgilerim kısmından e-postayı onaylıyorsunuz. E-postanıza paypal tarafından gönderilen onay kodunu gerekli yere yazdıktan sonra artık paypal yurtdışı hesabı açmış oluyorsunuz ve kullanıma hazır bir vaziyettedir.

Paypal Yurtdışı Hesabı Nasıl Açılır? yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Paypal Yurtdışı Hesabı Nasıl Açılır? başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.