Periscope Kişiye Özel Yayın Yapmak

Periscope Kişiye Özel Yayın Yapmak

Bildiğiniz gibi online, aktif bir canlı yayın yapma yazılımı olan periscope, pek çok çalışmayı çıkarıyor karşımıza. Detaylı bir kullanımın ve estetik yeniliklerin ürünlerini bizlere sunan sitede, ihtiyaçlara dair pek çok çözüm çıkıyor ön plana. Hemen hemen her periscope kullanıcısı, bir süre önce canlı yayın yapmak konusunu tek başına kişisel olarak incelemiş ve ön plana çıkarmıştır. Bu durumlara dair yapılacak, incelenecek ve ön plana çıkarılacak pek çok seçim bulunuyor ve hepsi için de ayarlar var. Kişiye özel yayın yapmak için de işlemler şöyle ilerliyor.

Yapmanız Gerekenler

  • Önce uygulamayı açın,
  • Ardından sağ üst kısımda yer alan yuvarlak sekmeye basın,
  • Sonra kilit simgesinin üzerine gelin.
  • Search people yazan bölüme gelin ve buradan yayın yapacağınız kişiyi bulun.
  • Buradan izin verdiğiniz kişilere canlı yayın yapabilirsiniz.

Bu çalışmalar çerçevesinde söz konusu ilerlemeleri ön plana çıkarabilir, Periscope kişiye özel canlı yayın konusunu rahatlıkla çözümleyebilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçlarınıza dair yoğun bir kullanımı ön plana çıkarmaya devam edin. Profesyonel kullanımların ve kişisel seçimlerin canlı yayın ile desteklenmesi konusunda, pek çok güncelleme yapılıyor.

Online Seçimler 

Son dönemlerde ilgi oldukça az olsa da, periscope üzerinden canlı yayın yapan pek çok kişi bulunuyor. Bu yüzden kişisel canlı yayın konusunda arayışa giren arkadaşlara böyle bir çalışma sunmuş oluyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir