Ana Sayfa » Oyunlar » PUBG En İyi Loot Yerleri
Güncelleme Tarihi: 6 Mayıs 2018

PUBG En İyi Loot Yerleri

PUBG En İyi Loot Yerleri

Piyasaya çıkışından henüz 1 yıl bile geçmemiş olmasına karşın yakaladığı popülerlik ile dünyanın en iyi oyunu olmaya hak kazanmış PUBG, neredeyse 30 milyon kişi tarafından oynanmakta. Steam içerisinde 69 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, yüksek satış fiyatına rağmen her geçen gün büyümekte olup oyuncu sayısını arttırmaya devam etmekte. Bununla birlikte oyunun mobil sürümünü de yayınlayan şirket, Android ve iOS üzerinden
ke milyonlarca indirilme sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bireysel, iki kişilik, 4 kişilik yeni gelen harita ile 8 kişilik ekipler ile 100 kişiyi bir uçağa dolduran oyun, haritanın belirli bölgelerine dağıtarak oyuncuların birbirleriyle mücadele etmesini konu edilmekte. Başlangıçta herhangi bir ekipmana sahip olmayan oyuncular, harita içerisinde bulunan evlerden ekipmanlar toplayarak hayatta kalmaya çalışmakta. Oyun içerisinde bulunan belirli alanlarda oldukça iyi ekipmanlar çıktığını, belki de birkaç ev ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz söyleyebiliriz. Loot olarak adlandırılan bu durum, oyuncuların en çok sıkıntı çektiği konular arasında yer almakta. Birçok oyuncu, PUBG En İyi Loot Yerleri aramaları yaparak oyunu nasıl 1. olarak bitireceklerini merak etmekteler. Bu sorunun cevabı yazımızın devamında yer almakta.

School

Oyundaki en iyi Lootlar genel olarak okul içerisinde bulunur. Oldukça geniş bir alana sahip olmasından dolayı içerisinde istenilen her türlü ekipmanın yer aldığı okul, en büyük mücadelelerinde döndüğü yer olarak gösterilmekte. Başlangıç olarak buraya inmenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Eğer yeni bir oyuncuysanız deneyiminiz olmadığı için saniyeler içerisinde öldürülebilirsiniz. 20’den fazla kişi okula inmesinden dolayı burada ağır bir rekabet yürütülmekte.

Georgopol

Konteynırlar olarak da adlandırılan bu bölüm, oyun içerisindeki en fazla Loot’un bulunduğu bölüm olarak gösterilmekte. Yüzlerce konteynırın bulunduğu bu alan oyunculara istedikleri türden ekipman, mermi, araç gibi seçenekler sunmakta. Popüler olmasından dolayı yine birçok oyuncunun burayı işgal edebileceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle buraya inmek için de biraz deneyim şart.

Rozhok

Ufak bir şehir olan Rozhok, oyunculara en iyi ekipman seçenekleri sunan bölgeler arasında yer almakta. Diğer bölgelere oranla buraya inen kişi sayısının biraz az olduğunu, burada rahatlıkla acemiliğinize göre Loot yapabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Oynaya oynaya, oyunu çöze çöze deneyim kazanarak oyunun en iyi Loot bölgelerinde rakiplerle mücadeleler edebilirsiniz.

PUBG En İyi Loot Yerleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. PUBG En İyi Loot Yerleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.