Oyunlar

PUBG Özel Oyun Kurma

PUBG Özel Oyun Kurma

Oyun dünyası içerisindeki 1. yılını kutlayan PUBG, bilindiği üzere birçok rekoru alt etmiş, dünyada en çok oynanan oyunlar arasında ki ilk sırayı başarılı bir şekilde almıştır. Hayatta kalma üzerine kurulu olan PUBG, 100 kişinin belirli bir alan içerisinde ekipmanlar toplayarak mücadeleler etmesini konu edilmekte. Oyun şu an için herkese açık bir şekilde 3 mod üzerinden ilerlemektedir. Oyuncular, tercih etme durumlarına göre isterse bireysel, isterse iki kişilik grup, isterse de 4 kişilik gruptan oluşan takımlar ile oyun zevklerini sıkıntısız bir şekilde yaşayabilirler. Hiç tanımadığı oyuncular ile mücadele etmekten sıkılan birçok oyuncu, PUBG Özel Oyun Kurma hakkında araştırmalar yapmaktadır. YouTube başta olmak üzere twitch üzerinden özel oyun odaları ne gören oyuncular arkadaşlar gide beraber bu tür odaları nasıl oluşturacaklarını merak etmekteler.

Arkadaşları ile oyun oynamak isteyen PUBG oyuncuları şu an için böyle bir hizmetten yararlanamamaktadır. Özel oyun odaları sadece partnerler için tasarlanmakta olup dünya üzerinde sadece kullanılabilmekte. Partnerler 50’ye 50 olmak üzere takımlar ayarlayabilir, arkadaşları ve takipçileri ile birleşerek kendilerini özel bir oyun stili oluşturabilirler. Bu sistem oyunun gelişimi, reklamı ve eksikliklerinin görülmesi bakımından oldukça önemli gösterilmektedir. Partner olabilmek, PUBG Özel Oyun Kurma işlemi yapabilmek için aşağıda belirtilen niteliklere sahip olmak gerekmekte.

PUBG Özel Oyun Kurma

  • Kişinin, düzenli ve dengeli bir sayıda izleyici kitlesinin bulunması
  • Twitch TV üzerinden anlık olarak minimum 150 kişi tarafından izleniyor olması
  • YouTube üzerinden minimum 50,000 aboneye sahip olmak
  • Haftanın en az üç günü canlı yayın yapıyor olmak ya da 3 gün video yüklüyor olmak
  • Başta PUBG olmak üzere hizmet verilen Youtube ve Twitch hizmet ve topluluk kurallarına uygun bir kanala sahip olmak

Yukarıdaki şartlara sahip olan kişiler yapımcılar ile iletişime geçerek partnerlik hakkında sorular sorabilir, anlaşmalar yaparak özel oyun kurma işlemini başlatabilirler. Yukarıda belirttiğimiz üzere şu an için bireysel oyuncuların Bu şekilde bir oda sistemi oluşturmasına izin verilmemekte. Özellikle yayıncıların bu konuda tercih edildiğini, oyunun eksikliklerini tespit etme bakımından daha iyi oldukları düşünüldüğünü de eklemek istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı