Genel Blog

Sahibinden.com Mesaj Gönderme Hatası

Sahibinden.com Mesaj Gönderme Hatası

2000 yılında kurularak internet girişimciliğinin temellerini atan sahibinden.com, ilan sektörünün lideri konumunda yer almakta olup her gün milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmekte. Konut, arazi, işyeri, araba başta olmak üzere akla gelebilecek her türlü kategoriden ikinci el ve sıfır ürünlerin listeleyerek yeni sahipleri ile buluşmasına olanak sağlamakta. Her ay ortalama olarak 20 milyondan fazla tekil ziyaretçi bulunan sahibinden, ikinci el ürün almak ve satmak isteyen kişilerin en uğrak yerlerinden birisi olarak gösterilmekte. 18 yıldan bu yana dijital sektör içerisinde yer alan sahibinden, zaman içerisinde müşterilerinin yaşadıkları hatalar ile de gündeme gelmekte. Son zamanlarda birçok kişinin yaşamış olduğu Sahibinden.com Mesaj Gönderme Hatası işleyişlerin bitmemesine neden olmakta.

Sahibinden.com Mesaj Gönderme Hatası ile karşı karşıya gelen kişiler, hatanın altında “İleti Engellenmiştir” şeklinde uyarı almalarından dolayı sorunun kendileri ile ilgili olduğunu düşünmektedir. Bu hatanın sizler ile ilgili olmadığını, tamamen sahibinden altyapısından kaynaklandığını söyleyebiliriz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere yazılımsal ve donanımsal olarak kendisini sürekli olarak geliştiren sahibinden, yeni sisteme ya da yeni bir yazılıma geçtiği zaman müşterilerinin bu şekilde hatalar almasına neden olmaktadır. Yazılım kaynaklı olan bu durumun çözümü konusunda yaptığımız araştırmalar sonucunda bir takım öneriler bulduğumuzu belirtmek istiyoruz. Sorunun çözümü konusunda biraz zorlanacağınızı, hatta sahibinden’e bir daha girmek istemeyeceğinizi dahi düşünebilirsiniz.

Sahibinden.com Mesaj Gönderme Hatası Çözümü

Sahibinden.com Mesaj Gönderme Hatası alarak iletiniz engellenmiştir şeklinde bir uyarı alan kişiler ilk olarak destek bölümünden sahibinden ile iletişime geçmesi gerekmekte. İletişim bölümüne çok fazla ilgi olmasından dolayı geri dönüşün bazen 3 4 hafta kadar sürebilmektedir. Bu süreye kadar beklemek istemiyor, alışverişlerinizi GET sistemi ile daha güvenli hale getirmek istiyorsanız alternatif bir seçenek üzerinden de destek alabilirsiniz. Yeni yazılıma geçen sahibinden, kullanıcılarına yeni yazılım ile beraber eski yazılımı da kullanmalarına olanak sağlamakta. Sahibinden sitesine giriş yapan kişiler, internet sitesinin en alt tarafına inerek yazılımı eski sürüme değiştirmeleri durumunda hatanın çözüldüğünü görebilirsiniz. Şu an için bu sorunun alternatif başka bir çözümü bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı