Ana Sayfa » İnternet'e Dair » Sarahah Hesap Silme
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2018

Sarahah Hesap Silme

Sarahah Hesap Silme

Dünyanın en renkli sosyal ağları arasında yer alan Sarahah, birçok bölgeden milyonlarca kişiyi bünyesinde barındırmaktadır. Sarahah Hesap Silme konusunda zorluklar yaşayan kişiler, platformdan ayrılmak isteyen kişiler oldukça zorluklar yaşadığı gözlemlenmekte. Daha çok genç kesim tarafından kullanılan bu sosyal ağ, kişilerin kimliklerini gizleyerek isimlerini ya da fiziksel özelliklerini belirli etmeden sohbet etmelerine, tamamen özgür ortamın oluşturulmasını hedef alarak kurulmuştur. Sarahah içerisinde yer alan kişilerin tamamı sohbet ettikleri kişilerin isimlerini, cinsiyetlerini, memleketlerini, ülkelerini, yaşlarını vb. hiçbir bilgiye ulaşamazlar. Bu yazımız içerisinde Sarahah Hesap Silme ve Sarahah Hesap Kapatma işlemlerinin detaylarını anlatmaya çalışacağız. Sarahah Hesap kapatma işlemi yapabilmek için öncelikle kişilerin sahip oldukları Sarahah hesaplarının kullanıcı adı ve şifrelerini bilmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme adlı yazımız ile detaylı bir açıklama yaptık.

Kişilerin öncelikle yapması gereken işlemlerden ilki mobil uygulama ya da internet tarayıcısı üzerinden Sarahah hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir. Hesaplarına giriş yapan kişilerin öncelikle BU bağlantı üzerinden Sarahah Hesap Silme bağlantısına giriş yapmaları gerekmekte. Bağlantı üzerinden siteye giriş yapan kişiler sayfanın alt kısmında bulunan “Remove” butonuna tıklamaları durumunda hesaplarının kapatıldığını söyleyebiliriz. Hesap kapatma işlemi şu an için sadece internet tarayıcısı üzerinden yapıldığını söyleyebiliriz. Mobil uygulama üzerinden şu an Sarahah Hesap Silme işlemi yapılamamaktadır. Yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı linkini akıllı telefonlarınız içerisinde bulunan tarayıcılardan da açmanız durumunda hesap kapatma işleminin başarılı bir şekilde sonuçlanacağını söyleyebiliriz.

Yukarıda anlattığımız işlemleri yapmaları durumunda hesaplarını kapatamayan kişiler var ise yeni bir alternatif yöntemin daha eklendiğini söyleyebiliriz. Yapılacak işlemlerden bahsedecek olursak;

  • Sarahah’ın internet hesabına giriş yapan kişiler ilk olarak kullanıcı adı ve şifreleri ile oturum açmaları gerekmekte.
  • Hesaplarına giriş yapan kişiler öncelikle üst menüde yer alan “Settings” menüsüne giriş yapmaları gerekmekte.
  • Settings bölümüne giriş yapılması ile beraber sol menü içerisinde “Remove Account” kısmına giriş yapmaları gerekmekte.
  • Remove Account menüsü içerisinde yer alan Remove butonuna tıklanması ile beraber Sarahah Hesap Silme işleminin başarılı bir şekilde sonuçlandığını söyleyebiliriz.

Bu adımlar kişilerin Sarahah Hesap Kapatma yapabilmesi için yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Sarahah Hesap Silme yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Sarahah Hesap Silme başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.