Ana Sayfa » İnternet'e Dair » Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme
Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2017

Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme

Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme

Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme uygulama dünyasının en merak edilen konularından birisi olmaya başlamış durumda. Kullanımı her geçen gün artan Sarahah uygulaması bir yandan olumlu etkilere sahip olurken bir yandan da kullanıcıların büyük düşüncelere katılmasına neden olmakta. Uygulama içerisinde gönderilen ve alınan mesajların tamamı anonim olup gönderen kişinin kimliği gizli tutulmakta. Hem bu özelliği hem de sade bir tasarıma sahip olması son zamanlarda milyonlarca kişi tarafından indirilmesine olanak sağlamıştır. Şu an için uygulama mağazalarından 10 milyondan fazla indirilmeye ulaşması başarısınız gözler önüne serilmesine olanak sağlamakta. Bu yazımızda kullanıcıların merak ettiği Sarahah Kimin Mesaj Attığını Bulma konusuna değinmeye çalışacağız

Sarahah mesaj atanları bulma konusu kullanıcılara mesajların anonim olarak gelmesinden dolayı merak edilmektedir. Bu durumun uygulama yapımcıları tarafından daha dürüst bir mesajlaşma ortamı oluşturmak adına böyle bir karar aldıklarını ifade etmekteler. Bugüne kadar binlerce şikayet ve olumlu tepki almasından dolayı bazı dönemlerde düzenlemeler yapabileceğinin sinyallerini vermekte. Aslında karşılıklı olarak kişilerin birbirlerinin numaralarını, isimlerini, cisimlerini bilmeden mesajlaşıyor olmaları büyük bir kesim tarafından oldukça benimsenmiş durumda. Uygulamanın bu özelliğini farklı amaçlar için kullanan bazı kişi ya da kişiler olumsuz tepki durumunun oluşmasına neden olmuş durumda. Bu nedenle birçok kişi karşılarında bulunan kişilerin kimliklerini, telefon numaralarını yani kısaca kimin mesaj attığını öğrenmek isterler.

Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme

Aslına bakacak olursak sistem tarafından mümkün olmadığını söylemek isteriz. Uygulamanın yapımcıları tarafından mesaj alma ve gönderme işlemi tamamen anonim şekilde işlediğini, ekstre bir yazılım aracılığıyla kesinlikle mesaj gönderen kişinin bilgileri elde edilememektedir. İnternet üzerinde birçok yöntem olduğunu, kullanıcıların bazı programlar indirerek karşılarında bulunan kişilerin bilgilerini öğrenebilecekleri ifade edilmekte. Bu programlar kesinlikle işe yaramayacak olup içeriği virüslerden oluşacaklarını ifade edebiliriz. Bu virüsler, başta kişisel bilgiler olmak üzere banka bilgileri gibi kişilere büyük oranda zararlar meydana getirebilecek sonuçlar doğurabileceğini de hatırlatmak istiyoruz. Bunun dışında eğer rahatsız olduğunuz kişilerden mesaj almak istemiyorsanız kişileri engelleyebilir ya da uygulamanın kullanımına son vererek platformdan  ayrılabilirsiniz. Sarahah anonim bulma imkanınız maalesef yoktur.

Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Sarahah Kimin Mesaj Attığını Öğrenme başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.

10 Yorum