Meraklısına

Şekilli Yazı Yazma Siteleri

İlk bakışta insanları büyülemeyi başaran şık ve güzel bir görünüme sahip şekilli yazı yazmak istemez miydiniz? Bunu başarmak aslında düşündüğünüzden çok daha basit. Bilhassa sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşımlar yaparken oldukça hoş bir görüntü oluşturacak bu yazıları yazmanızı sağlayan alternatif birçok internet sitesi yer alıyor. Şekilli yazı yazma siteleri olarak adlandırdığımız bu siteler sayesinde birbirinden güzel ve farklı yazı tiplerinde oluşturabileceğiniz desenli yazılar sayesinde hesaplarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Bu yazıları hazırlarken size düşen tek görev ise yalnızca desenli bir şekilde sergilenmesini istediğiniz metni belirlemek. Sistemler sizin için birbirinden güzel yazı tipleri arasından seçim yapma şansı tanıyacak ve istediğinizi kullanmanıza fırsat sunacak. Ayrıca bu siteler sayesinde şekilli nick yazma 2018 yılından itibaren çok daha kolay bir hal aldı. Birçok oyun tutkunu oyun karakterlerine ait sosyal medya hesaplarında rumuz yani nickleri için hoş bir yazı tipi aramakla vakit kaybediyor. Bu siteler sayesinde bu arayışınıza bir son verebilir ve beğendiğiniz bir deseni seçebilirsiniz.

Şekilli Yazı Yazma Siteleri

Şekilli yazı yazma rehberimiz içerisinde sizlere önereceğimiz siteler sayesinde birbirinden güzel yazı tiplerinin yanı sıra yazılarınızı süslemenize imkan tanıyan gelişmiş özelliklere sahip sitelerde yer alıyor. Bazıları yalnızca şekilli yazıyla kalmıyor aynı zamanda şekilli yazı yazma resimli sisteme bağlantı kuruyor.

Havalı ve Şık Metin Oluşturucu olarak çevirebileceğimiz sistem birbirinden hoş yazı tiplerinin yanı sıra bu yazıların çevresini süslemenize imkan tanıyor. Bu sayede yazılarınıza ekstra bir hava ve şıklık katabilirsiniz. Resimde de görebileceğiniz üzere üst alana şekilli olmasını istediğiniz yazıyı girebilir ve yanda yer alan butonlar yardımıyla yazınızı kopyalama veya ekstra süsleme sayfalarına geçiş yapabilirsiniz.

Türkçe ve yerli bir internet sitesi olarak karşımıza çıkan Şekilli Nick Yazma sitesi oldukça basit ve anlaşılabilir bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Daha önce bahsettiğimiz sitede olduğu gibi en üstte yer alan kutucuğa oluşturmak istediğiniz metni girmeniz ardında alt tarafta yer alan tüm desenli yazılar güncellenmeye başlayacak ve harika yazılar ortaya çıkacaktır.

Desenli yazı yazma siteleri arasında en popüler 2 internet sitesini sizlerle paylaştık. Bunların alternatifi onlarca site yer alıyor olmasına rağmen diğerleri genellikle birer taklit ya da aynı desenleri kullanmaktadırlar. Bu nedenle farklı siteleri gezerek boşa vakit kaybetmenizi istemedik ve en gelişmiş ve başarılı iki siteyi sizlerle paylaştık.

Engin Öztürk

Güzel ülkemizin Antalya iline bağlı Manavgat ilçesinde 10 Mayıs 1997 yılında doğmuş bulundum. Hayatımın erken yaşlarında abimin bilgisayar oyunlarına olan ilgisi sebebiyle bende bir bilgisayar kurdu olarak yetişmeye başladım. 5 Yılı aşkın süredir web siteleri için içerik editörlüğü yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı