Meraklısına

Serenad PDF İndir – Zülfü Livaneli

Serenad Pdf indir konulu yazımız ile Zülfü Livaneli’nin yazmış olduğu bu sürükleyici romanı bir çırpıda okuyup bitirebileksiniz.

Serenad – Zülfü Livaneli

Türk edebiyatının önemli yazarlarından Zülfü Livaneli‘nin kaleminin ne kadar güçlü olduğunu bir kere daha gösterdiği eserlerinden bir tanesidir. Zülfü livaneli serenad pdf en çok okunan ve rağbet gören kitaplarından biri olan  her satırda hayata dair dersler çıkarabileceğiniz, yaşandığı döneme dair birçok olayla kendinizi akıcı hikayesine kaptırabileceğiniz ve bir solukta keyifle okuyacağınız bir kitap. Kitap için sadece bir “aşk kitabı” ifadesi eksik, yetersiz kalır çünkü Yahudi soykırımından tutun Ermeni ve Kürt meselelerine kadar birçok farklı konuyu da ele alarak siyasi bir nitelik üstlenmiştir. 1930‘lu yıllarda İstanbul‘da hocalık yapmış bir profesör olan Maximillian Wagner, İstanbul Üniversitesi ‘nin davetiyle Amerika‘dan Türkiye‘ye gelir. Onu havaalanında karşılamak üzere, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde çalışan Maya Duran görevlendirilir. Profesörün isteği üzerine birlikte Şile‘ye doğru yol alırlar. Bununla birlikte aslında 60 yıllık bir yolculuğa çıkıyor, dokunaklı bir aşk hikâyesine de tanıklık ediyorsunuz. Serenad, herkes tarafından bilinmeyen Mavi Alay gibi tarihin acımasızlıklarla dolu karanlık zamanlarını da gözler önüne seriyor.
Okurunun dikkatini bir an olsun kaybetmeyen Serenad , Zülfü Livaneli‘nin kendine has üslubundan nasibini fazlasıyla almış ve hak ettiği ilgiyi görmüştür. Hem konusundan hem de yazarın konuları ele alış tarzından etkileneceğiniz Zülfü Livaneli – Serenad PDF İndir sayesinde kolayca okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar diliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı