Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri

Telefonlar, insanlar arasındaki iletişimi en güzel ve en hızlı şekilde sağlamaya olanak sağlayan teknolojik gelişmelerden birisi olarak gösterilmekte. Teknoloji ile beraber flört işlemlerinin daha da hızlandığını, insanların hoşlandığı, sevdiği kişilere ilk olarak telefon üzerinden kendisini ifade ettiğini gömekteyiz. İlişkilerini bir şekilde başlatan kişiler, sürekli olarak telefonları üzerinden muhabbet etmekte olup tüm gün konuşmalarını yine telefon üzerinden sağlamaktadırlar. Bu konuda bazı zamanda sevgililer birbirlerini telefona nasıl kaydedeceklerini bilemezler. Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri konusunda öneri arayan kişiler, sevdiklerini isimleri ile kaydetmekten ziyade onları özel bir isim ile kaydetmeyi daha uygun görürler. Herkesin Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri farklı olup bunları tek bir çatı altında toplamaya çalıştığımızı belirtelim.

Sevgililer, “Aşkım” gibi basit kaydetme isimlerini artık kullanmamaktadırlar. Daha çok kendilerine özel, kendilerini yansıtabilecek kelime seçiminin yapılmasını istemektedirler. Bizler, bu yazımı içerisinde kullanılabilecek en güzel kaydedilecek isim önerilerini hazırladığımızı belirtelim. Eğer paylaşımını yapacağımız isimler sizlere uygun değil ise  bizlere yorum bağlantısı üzerinden bildirmeniz durumunda sizlere yeni önerilerde bulunabileceğimizi belirtelim. Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri konusundaki öneriler, birçok sevgiliye sorulmuş olup ortak olarak alınan yanıtlardan listelenmiştir.

Bazı durumlarda sevgililer, birbirlerine bu şekilde lakaplar takmayı sevmezler. Hatta sevgililerinin bu tür rehber kaydetmeleri yapmalarından rahatsız olup sadece isimleri ile birbirlerine hitap etmelerini istemektedir. Bu nedenle önceden sevdiğiniz kişi ile konuşmalı, önceden nabzını yoklayarak öğrenmeye çalışmalısınız. İzin almanız durumunda istediğiniz şekilde takma isimler kullanabilir, istediğiniz kelime ya da ifade ile sevdiğiniz kişiye yaklaşabilirsiniz.  Bu konuda herkesin kullandığı terimlerden biraz uzak durmaya çalışmanızı da öneriyoruz. Kendisine özgü kelimeler üreten kişiler daima bu alanda takdir edileceklerdir.

İşte Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsim Önerileri

Şeker kamışı
Şeker yumağı
Kınalı yapıncak
Pambık yanak
En güzel hikayem
My dearest love
“O”
Sevgi kelebeği
Ruhumun şiiri
Gönlüm
Çikolatam
Gamzem
Sütlü kahvem
Fındık kurdum
Meyve tabağım
Limonlu çayım
Posta pulum
Zeytin gözlüm
Ahududum
Böğürtlenim
Pikaçum
Sabahım
Benimki
Gerçeğim
Matruşkam
Davşanım
Kadınım

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.