Ana Sayfa » Mobil Uygulama » Snapchat Ödül Dolabı
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2017

Snapchat Ödül Dolabı

snapchatodul

SNAPCHAT ÖDÜL DOLABI

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonlarımızda birçok uygulama gelişmiş ve insanlarla günlük aktivitelerimizi, fotoğraflarımızı ve yaşantımızı paylaşmakta kolaylaşmıştır. Bu uygulamalardan birisi ise android, ios ve windows phone telefonlar için geliştirilmiş olan Snapchat uygulamasıdır.
Snapchat gençler tarafından fazlaca kullanılan bir programdır. Anlık fotoğraflar çekebilir anlık paylaşımlar yapabilirsiniz. Fotoğraflarınıza maske ekleyip eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızla birbirinize eğlenceli fotoğraflar atabilirsiniz.

Snapchat Nedir?
Görüntülü mesajlajma programı olan Snapchat, insanların fotoğraflarını ve kısa videolarını paylaştığı interaktif bir sosyal medya platformudur. Paylaşımlarınızı hikayenize ekleyebilirsiniz bu sayede Snapchat arkadaş listenizde ekli olan herkes, attığınız fotoğrafı görmüş olacak. Dilerseniz fotoğraflarınızı özel olarak arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Tabi bu paylaştığınız fotoğrafları zamanlayabilirsiniz. Zamanlamadan kastımız belirlediğiniz süre zarfında fotoğrafınız otomatik olarak silinmiş olacak. Eğer arkadaşınız sizi fotoğrafınızın ekran görüntüsünü alırsa anında size bildirim gelecek. Buda Snapchat’ın gizliliğe verdiği önemin göstergesidir.

 

Snapchat Ödül Dolabı Nedir?

Snapchat ödül dolabı, sizin snapchati kullanma aktifliğinize ve etkinliğinize bağlı olarak kazandığınız ödüllerdir. Bu kazandığınız ödüller Snapchat’ta fotoğraf paylaşımlarına farklılık katmak adına emoji olarak ekleniyor. Yani fotoğraflarınızda farklı emojiler kullanmak istiyorsanız Ödül Dolabında bol emojiniz olmalıdır.

 

Snapchat Ödül Dolabı Nasıl Açılır?
Aslında Ödül dolabını açmak için fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Arkadaşlarınıza filtreli snapler attığınızda veya hikayenize video-fotoğraf attığınızda ödül dolabınız açılır.

Snapchat Ödül Kazanma

Snapchat uygulaması fotoğraflarınıza eğlenceli ve ilginç efektler ekleyip mesajlaşmanıza olanak sağlayan  interaktif sosyal medya uygulamasıydı ancak şu sıralar Instagram daha fazla ön plana çıkmakta. Snapchat ödülleri sayesinde arkaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Snapchat ödül kazanma; Snapchat’ı kullanma aktifliğinize göre snapchat ödülleri kazanabileceksiniz. Kazandığınız puanlar ile farklı farklı ödülleri kulanabilme imkanınız olacak.

Günlük olarak sık sık snapchat uygulamasına girer etkileşim halinde olur ve aktif olarak bol snap atarsanız ödül dolabınızı zenginleştirebilirsiniz.

 

Snapchat Ödül Dolabı

Snapchat Ödül Dolabı yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Snapchat Ödül Dolabı başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.

12 Yorum