Ana Sayfa » Genel Blog » Şok Çalışma Saatleri
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018

Şok Çalışma Saatleri

Şok Çalışma Saatleri

Perakende market sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olarak gösterilen ŞOK, 81 il içerisinde bulunan binlerce şubesi ile haftanın her günü indirimli alışverişler yapılmasına olanak sağlamakta. Fabrikadan Halka Hepsi En İyi Marka sloganı ile çalışmalarına başlayan şirket, perakende alanında faaliyet göstermesinden dolayı hizmetlerini oldukça uygun fiyatlar üzerinden vermektedir. Bununla beraber haftanın 2 günü aktüel gün düzenleyen ŞOK, her evin ihtiyacı olabilecek ürünleri belirli günlerde getirterek normal satış fiyatlarının daha da aşağısına satarak sektör içerisinde hareketlilikler getirmeye çalışmaktadır. Son zamanlarda yaptığı yaptırımlar ile her mahalleye, her bölgeye şubeler açması ile müşteri sayısını oldukça güzel bir şekilde artırmıştır. Alışveriş yapacak kişiler için Şok Çalışma Saatleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Şok Çalışma saatleri genel olarak aktüel ürünler geldiğinde merak edilmekte olup ürünler tükenmeden erkenden gitmek isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Standart olarak haftanın her günü 08:30’da kapılarını müşterilerine açan şirket, 22:00 itibari ile satışlarına son vermekte olup kapılarını kapatmaktadır. Pazar günü dahil olmak üzere açık olan mağazalar, ürünlerin satışı için müşterileri beklemektedir. Şu an için 3,500 adet bulunan şok mağaza sayısı 2018 itibari ile daha da artacak olup daha da kolay ulaşılabilecek bir hal kazanacaktır. Mağaza çalışma saatlerinin sabit olduğunu belirten Şok, afaki bir durum olmadığı sürece saatlerin sabit kalacağını bahsederek belirtilen saatlerde müşterilerini beklediklerini ifade etmektedir.

Şok Çalışma Saatleri yazısı hakkında atacağınız yorumları lütfen imla kurallarına uygun bir şekilde atınız. Şok Çalışma Saatleri başlıklı içerik yazarlarımız tarafından hazırlanmıştır, telif hakkı içeren görsel veya metinler için admin@merakliplatform.com mail adresine bildirimde bulunun.

Yorum yap.