Steam İade Yaptım Para Hesabıma Geçmedi

Steam İade Yaptım Para Hesabıma Geçmedi

Karşılaşmış olduğum steam iade yaptım para gelmedi sorunu hakkında bir yazı hazırlama gereksiniminde bulundum. Satın aldığım oyunlara iade talebinde bulundum ve kısa süre içerisinde iade talebim onaylandı. Açıklama kısmında ilgili banka hesabına paranın yatırıldığı yazıyordu. Hesabımda bu parayı göremeyince internet üzerinde bir araştırma yaptım. Steam iade sorunuyla karşılaşan pek çok kişi olduğunu gördüm. Genelde bu sorunla karşılaşanlara çözüm önerisi olarak bir süre bekleyiniz gibi geçiştirici cevaplar vermiş. Bu yazımızda steam oyun iade etme hakkında neler yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Steam Oyun Nasıl İade Edilir?

Steam oyun iadesi nasıl yapılır? sorusunu merak edenler için kısa bir anlatım yaptık. Bu anlattıklarımızı uygularsanız Steam İade işleminiz başarıyla sonuçlanır.

  • Buraya tıklayarak steam destek sayfasına giriş yapınız.
  • Kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınızda oturum açınız.
  • İade etmek istediğiniz oyunun üstüne tıklayınız.
  • “Umduğum gibi değil” sekmesine tıklayınız.
  • “İade talebinde bulunmak istiyorum” sekmesine tıklayınız.
  • İadeyi nasıl almak istediğiniz sorusu karşınıza çıkacak banka hesabınıza ya da steam cüzdanına iade et seçeneklerinden uygun olanını seçiniz.

Steam iade işlemi  14 gün geçmiş olan satın alımlar için geçerli değildir. En fazla 2 saat oyunu oynamış olmalısınız. 2 saatten fazla oynadıysanız iade talebiniz onaylanmaz.

+Hile yaptığınız, yasaklandığınız oyunlarda iade talebinde bulunamazsınız.

BoaCampara ödeme yöntemini kullanarak almış olduğunuz oyunları iade edemiyorsunuz.

Steam İade Yaptım Param Gelmedi

İade talebinde bulunduğunuzu ve 7 iş günü beklediğinizi varsayarak yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Enpara kartında para iadesi sorunuyla karşılaştıysanız Enpara uygulamasında hesabınıza giriş yapınız, sol tarafta menüde bulunan “Bize Yazın” sekmesine tıklayınız iadenin ne zaman yapıldığını ve miktarı yazıp gönderiniz. 2 iş günü içerisinde para iadesi yapılacaktır. Diğer bankalarda iade sorunuyla karşılaştıysanız aşağıda vermiş olduğumuz tüm bankaların müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri kısa süre içerisinde sorununuzu çözecektir.

Bankaların müşteri hizmetleri numaraları için mavi renkli yazıya tıklayınız.

Steam İninal Para İade

Steam para iadesinde en çok sorun yaşayanların ininal kart kullanıcıları olduğunu söyleyebiliriz. Ancak müşteri hizmetlerini arayınca sorunu çözebilirsiniz. İsterseniz aşağıda vereceğimiz olan e-posta adresine mail atarak sorununuzun çözümünü talep edebilirsiniz. Mail atarken iade talebinin ne zaman yapıldığını ve miktarın ne kadar olduğunu belirtiniz.

İninal Kart Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 311 77 01

İninal Kart E-Posta: info@ininal.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir