Genel Blog

Survivor Şarkıları 2019

Survivor Şarkıları 

Acun Ilıcalı tarafından ilk olarak 2008 yılında ekranların karşısına çıkan Survivor, kısa sürede yakaladığı yüksek oyuncu kitlesi sayesinde en popüler yarışma programlarından birisi haline geldi. Her yıl, belirli sayıdaki yarışmacıyı Dominik Cumhuriyetine götüren Acun, her gün farklı yarışmalar ile oyuncuların birbirleri ile mücadeleler etmesine olanak sağlamakta. Yarışmalar sonucunda yemek, ekipman ödülleri gibi ödül kazandıkları gibi eleme oyunları ile rakip takımdan bir kişi elemek için de kıyasıya rekabete girmektedirler. Her yıl farklı konseptler geliştiren Acun Ilıcalı, ünlüler ve gönüllüler, Galatasaray Fenerbahçe gibi oyuncu formatları geliştirerek ekranların karşısına geçmeye çalışmakta. İzleyiciler, mücadeleler ile beraber yapımcılar tarafından eklenen Survivor Şarkıları 2018 eklemelerini de merak etmektedirler.

Survivor müzikleri ortamın uygunluğuna göre profesyonel bir şekilde seçilmesinden dolayı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Yeri geldiğinde Ultra hareketli şarkılar çalan yarışma, yeri geldiğinde slow ya da yavaş şarkılar da çalmakta. Bu durum, yarışmanın hangi hızda seyrettiğine göre değişiklik göstermektedir. Ama genel olarak çalan şarkıların tamamının yabancı şarkılardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu konuda telif sıkıntısı yaşamayan program, yabancı şarkıların programa daha da uygun olabileceğini düşündüğünden dolayı daha çok yabancı şarkılara yönelmiştir. Herhangi bir şekilde bugüne kadar yerli bir şarkının çalındığı görülmemiştir. Seçilen müzikler daha çok o dönemin popüler, hit şarkılarından oluşmaktadır. Bu yıl artı olarak Athena grubunun birkaç yerli parçasına sadece yer verildiği görülmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=098ee_tZA7M

Yukarıda eklediğimiz video, Survivor’un 7. bölümünden başlayarak 53. bölümüne kadar olan tüm süreçlerinde çalan şarkıları kısım kısım, isimleri ile beraber sunmuştur. Her şarkıdan 10, 15 saniye kadar da eklendiğini görebilir, hatırlamakta güçlük çekmeniz durumunda sizlere yardımcı olabileceğini belirtmek isteriz. Bununla beraber yeni bölümler için listemizin de güncelleneceğini, Survivor Şarkıları 2019 sezon bitimine kadar olan tüm müziklerin zamanla ekleneceğini belirtelim. Her yıl olduğu gibi haftanın en az 3 günü ekranların karşısına çıkan Survivor, her bölümünde bazen birden çok yeni müzik kullanmakta. Bu nedenle listenin oldukça uzun olacağını, survivorda çalan şarkılar konulu yazımız devamlı güncellenecektir.

1- Faruk Sabancı – Your Call FT Mingue

2- Ash Mosaique

3- Sweet California – Ay Dios Mio

4- Havana – Camila Cabello

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı