Telefona Gelen Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?

Merhabalar, bu yazımızda sizlere sesli mesajların nasıl dinleneceğini anlatıyoruz. Gerçekten de çok kolay.

Telefona Gelen Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?

            Merhaba arkadaşlar. Cep telefonları için asistan olarak kullanılan sesli mesaj hizmetlerinde, sizin için kaydedilen bir mesaj var ise onu hızlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Asistan olarak geçen bu hizmet, bazı operatörlerde telesekreter olarak da çıkıyor karşımıza. Bu yüzden detaylı bir çalışma ile bütün güncel bilgileri rahatlıkla öğrenebileceğinizi söylemek istiyoruz. Peki ama telefona gelen sesli mesaj nasıl dinlenir? Gelin hemen çözümleri ön plana çıkaralım.

Seli Mesajları Bu Şekilde Dinleyin

Türk Telekom: Şayet Türk Telekom kullanıyor iseniz, telefonunuzdan 999 numarasını arayarak sesli mesajları dinleyebilirsiniz.

Turkcell: Turkcell hattınız üzerinden gelen sesli mesajlarınızı dinlemek için, 7532 numarasını ücretsiz olarak arayabilir ve size bırakılan sesli mesajları dinleyebilirsiniz.

Vodafone: Vodafone hattınıza gelen sesli mesajları dinlemek için tek yapmanız gereken 7542 numarasını aramak olacak.

Bimcell: Bimcell operatörünü arayarak, söz konusu mesajı dinlemek istiyor iseniz 888 numarasını ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

 

Cep telefonlarının sesli mesaj özellikleri, bizzat operatör üzerinden yapıldığı için ayarlarda da bu seçimler kullanılıyor. Bu yüzden şayet sesli mesaj dinlemek ve bırakmak istiyor iseniz, ya da bu ayarı önceden tanımlamak istiyor iseniz, müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bazı durumlarda sesli mesaj özelliği kapalı olduğu için, iletişim kurulamayabiliyor. Bu yüzden operatörünüz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.